lipo 6black+ hotrox6+clen

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Encaladeus tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Encaladeus

Encaladeus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Bulk döneminden definisyona geçmeyi planlıyorum.(1.85 cm- 97,5 kilo) Fakat vücudum zor kilo veren cinsten. O yüzden 2 kutu lipo6 black ve bir kutu Hotrox sipariş ettim.

Kullanımı şöyle yapacağım. İlk 1 ay lipo6 black sonra hotrox bu bitince tekrar lio6 black ve kapanışı da 2 haftalık clen kullanmıyla kapamak istiyorum. yaklaşık 2,5 aylık bir kullanım söz konusu. Bu arada da haftada 3 veya 4 idman(süper set ağırlıklı, kardiyo 20 dakika kadar) bir de halı saha maçı yapmaktayım :D

Acaba bu kullanım sürecim doğru mudur ya da başka önerisi olan var mıdır?

2. befuzorro

befuzorro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    2 kutu lipo black + hot-rox işini görür bence clene gerek yok ancak yanına cla'da eklersen daha iyi sonuç alırsın.Gerçekten termojenik+cla çok işe yarıyor

Encaladeus bunu beğendi.
  3. koraytsbc

koraytsbc Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    lipo6 ve hot-rox ı bitirdikten sonra diğer lipo6 kutusna başlarken bir hafta kadar ara versen daha yararlı olabilir

Encaladeus bunu beğendi.
  4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bu kadar fat burner'ı durmadan uzun bir süre kullanmak vücudu yıpratır. Birde clen eklersen vay haline. 2,5 ayda bunların hepsini kullanmak hiç sağlıklı değil. Zaten aldığın o kadar kafein arasıra belirgin sorunlar yaşatabilir.

Encaladeus bunu beğendi.
  5. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bence ilk bi 15-20 gün normal diet + kardiyoyla git hatta 1 ay,sonradan Lipoya geç bittiği aradı 1 hafta ara ver sonra hot rox a geç daha iyi sonuç alırsın.

Encaladeus ve zigbog bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş