Lipo 6 Black Ultra Concentrate

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kratos1 tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar forumda Lipo 6 Black Ultra Concentrate hakkında kimse bişey yazmamış konu açılmamış. Acaba nerden bulabilirim nasıl kullanmam gerekiyo kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    İstanulda, boff yada alesta shop ta bulabilirsiniz bir sorunuz.

kratos1 bunu beğendi.
  3. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    teşekkür ederim fakar ikisinde de yok ******de ******te yok supplementler.com da yok normal lipo6 yada lipo6x için çok etkili değil diyolar o yüzden bunu istiyorum yardımcı olucak kimse yok mu??

4. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Acık arttırma sıtelerınde bulabılırsın belkı..

kratos1 bunu beğendi.
  5. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Doğrudur, bu şekilde bulunabiliyor.

Ben şu an kullanıyorum. Kutuyu bitirmeme 2-3 gün kaldı. Yorumlarımı aktarıyım.

Öyle aman aman bir fark yaratmadı. Ekstra olarak ne kazandırdı derseniz, idmanlarda daha iyi konsantre oldum. Özellikle kardio seanslarında süreyi uzattım ve enerjim daha yüksekti. Kolay kolay tükenmiyorsunuz. Tabi bu büyük oranda kafeinin özelliği. Zaten bir çok yağ yakıcı ürünün içerisindeki en etkili madde kafein oluyor. Buna ek olarak yohimbine ve yeşil çay özütü gibi birşey daha var sanırım içerisinde.

Sadece ilk gün başlar başlamaz antrenman yaptım. Hafif çarpıntı yaptı. Çünkü öncesinden bu döneme hazırlık için kafeini tamamen kesmiştim. Onun haricinde 1 ay boyunca hiçbir şey yaşamadım. Genel olarak fazla terletiyor ve idrar söktürüyor. Yani vücuttan çok su attığı gerçekten doğruymuş.

Tam olarak hatırlamıyorum ama 130TL gibi bir fiyata aldım sanırım. Değer mi derseniz, kişiye kalmış. 1 kutu kafein tableti alıp, yanında da bol yeşil çay tüketirsem aynı etkiyi yakalarım diye tahmin ediyorum. Ama yani içeriğindeki ürünleri ayrı ayrı almaya kalksanız bu üründen günde 2 tablet içmek kadar pratik olmuyor. O yüzden artılar, eksiler satın alacak kişinin ihtiyacına göre değerlendirilmeli.

Bozo-Baku ve kratos1 bunu beğendi.
  6. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Çok teşekkür ederim yorumun için. Peki onun dışında kullanıp da ciddi anlamda etkisini gördüğün bi ürün var mı? Yanlış anlaşılmasın bu ürünlerden bi mucize beklemiyorum yağ seviyemi yüzde 15in altına çekmeye çalışıyorum çok ihtiyacım yok aslında. İkinci olarak bu tarz sitelerden almak ne kadar güvenlidir?

7. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Güven satıcıya bağlı her alışveriş sitesinde olduğu gibi. Geri bildirimleri ve satıcı puanlarını okuyup karar vermek daha doğru her zaman.

Şahsen, sizin de belrttiğiniz gibi, bu tarz yağ yakıcılardan mucize beklenmemesi gerektiğine inanıyorum. Ben biraz da deneme amaçlı kullandım. Çünkü zaten hali hazırda ağırlık çalışmalarıma ek olarak kardio ve beslenme rutinim şekillenmişti. Sadece yağ yakma hızına etkisini gözlemlemek istedim.

Benim kendi fikrim, yağ yakıcıların "dolaylı yoldan" yağ yakımını desteklediği yönünde. Nedir bu; konsantrasyon ve enerji artışı ile daha iyi kardio seansları çıkarmaktır. Veya iştah kontrolü ile diyetten sapmamanızı sağlamasıdır. Bunun gibi şeyler.

Eğer bütçe ayırdıysanız ve denemek istiyorsanız tabi ki tercih edebilirsiniz. Ama daha basit bir çözüm düşünürseniz, caffeine tabletleri ve buna ek olarak her gün bol bol kurutulmuş gerçek yeşil çay içmenizde benzer bir etki yaratacaktır.

Yerinizde olsam, önce bir kalori cetveli tasarlayıp, ne kadar kalori düşüreceğimi adım adım hesaplardım. Daha sonra kilo vermemin yavaşlamaya başladığı noktada ilk olarak kardio seanslarımı arttırırdım. Daha sonra zamansal anlamda daha fazla kardio yapamıyorsam, diyeti daha fazla aşağıya çekmek kas kaybına sebep olabileceek seviyedeyse ve kilo verişiim yavaşlamışsa; ek takviyeler ile bu işlemi biraz daha hızlandırmaya çalışırdım.

Umarım bir fikir verebilmiştir. Saygılar.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  8. essy

essy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    lipo 6 black ultra concentrate her bayanlar için olan nereden bulabilirim hiç bi yerde yok lütfen yardım acilllllllllll

9. essyman

essyman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    bayanlar için ayrı bır urun varmı ilginç

Sayfayı Paylaş