L-Carnitine ve Ginseng kullanımı hakıında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve arozbek tarafından 28 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. arozbek

arozbek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar,
    benim özellikle karın bölgemde ve vücut genelinde oluşan yağlardan dolayı yağ yakımı için Solgarın Maxi L-Carnitine ve metabolizma hızlandırıcı özelliği olan yine Solgarın Ginseng (Siberian)'ını aldım.
    kullanma şeklime gelince; her sabah kahvaltıyla beraber (300 ml yağsız süt) ginseng ten bir tablet alıyorum. ve antremanlardan 45 dakika önce de boş mideye bir tablet L-carnitine alıyorum. antreman olarakta haftada iki gün yaklaşık 1600m yüzüyorum ve yine haftada iki gün evdeki dambıllarımla yaklaşık bir saat çalışıp üstünede 50 dakika hafif tempoda koşuyorum.
    sizden öğrenmek istediğim; aldığım bu supplementleri en etkin ve doğru biçimde nasıl kullanmalıyım. veya kullanma şeklim doğrumudur. değerli katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler.

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

ginseng tableti o kadar sütle almanı anlamadım, kapsül bu, protein tozu değil ki, onun için bir yarım bardak su yeter ginseng için, ayrıca pahalı gelmiyorsa bir dene birkaç kutu, sonucunu da buraya yazarsın... AYRICA ; carnitine ile birlikte günde 500mg-1gr C vitamini al ; örnek Redoxon ; prospektüsünde yazar ; C vitamini Carnitine sentezini artırır yani carnitine daha etkili olur... Saygılar... ayrıca günlük doz en fazla ; carnitine için 2 gr, ginseng için 600mg'dır... benim gördüğüm kadarıyla, şimdi kaynak veremeyeceğim... :)

3. arozbek

arozbek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanıt

öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim
    sabah sütü kahvaltı niyetine içiyorum. işe gitmeden erken kahvaltı yapamadığım için sütle yetiniyorum. onunla beraberde ginseng alıyorum. öğle yemeğine kadar beni tutuyor.

4. manolyasmell

manolyasmell Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar doğru bilmiyorum ama ben suplementleri farklı zamnlarda alarak nasıl daha aktif oluyorum diye denemeyi tercih ettim.ginseng i gece yatarken 1 bardak suyla 1 kapsül alarak sabahları ve gün içinde akşama kadar daha hareketli ve zinde oluyorum.hatta sabahları uykumu almış olarak kalktığımdan beyinsel aktivitemde üstün oluyor.senin için geçerli olmayabilir çünkü ben kendim birkaç şekilde deneyerek kendime uyarladım

Sayfayı Paylaş