l-carnitine hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Kilolu :(:( tarafından 6 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kilolu :(:(

Kilolu :(:( Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
  2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İlk linki direk eleyin. Multipower - power systemin l-carnitinlerine bakabilirsiniz. Ama bu 2. seçenek arasından hardline i tercih etmenizi tavsiye ederim

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ilk linki zaten nerden buldunuz?insanları kandırmaya yönelik bunlar kaç tane yakışıklı ve vücutlu erkek fotografı var görmediniz mi :) ? supp. bile degil bana göre. ikinci olarak başlangıçta ben likit karnitine öneriyorum ama hardline dan yana oy kullanmam. oyum Kauss un önerdiği ürünleredir.saygılar

4. bugraysl95

bugraysl95 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    hardline daha akıllıca olur diğeri sadece para kazanmaya yönelik bir site gibi geldi bana ve kaç mg l carnitin oldugu cok önemli 3000 cıktı en son

5. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Son düzenleme: 6 Temmuz 2012
  6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    şişeye gerek yok çok pahalı.gerisini alabilirsin.ben direk söyliyeyim multipower iyidir çok farketmez ben hiç sıvısını kullanmadım ister sıvı al ister likit etkisini görürsün.o bitince bir lipo6,lipodex,hydroxycut derim( 3ünden biri :D ) kesin etki (tabi diyet şart )

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:12 ----------

likitle sıvı aynı şey kusura bakmayın anlayan anlamıştır aceleden yanlış yazmışım :) duh

7. Kilolu :(:(

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    yardımcı olan arkadaslara cok teşekkür ederim..istedim 1 ay kullanayım sonra yeniden yardımınızı isterim :)

Sayfayı Paylaş