L-Carnitine 3000 extreme shot + CLA kullanımı ile yağ yakımı.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve izdiham tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. izdiham

izdiham Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    22 yaşındayım 1.76 boyum ve 86 kiloyum p90x programında spor yapıyorum bir diyetim var ama değişikliğe ihtiyacım var bunlar bir tarafa spordan yaklaşık 20 dk önce L-Carnitine 3000 extreme shot almayı düşünüyorum yemeklerden evvelde cla kullanacağım.

Hedef yağ yakmak zayıflamak kas yapımından çok yağları eritmeyi düşünüyorum sizin tavsiyelerinizide merak ettim L-Carnitine 3000 extreme shot + CLA yağ yakımı için idealmidir 2 sinin kullanımı forumdan takip ettiğime göre yan etki yaratmıyor.

Diğer bir sorum L-Carnitine 3000 extreme shot + CLA yerine termojenik yağ yakıcıları önermişiniz termojeniklerdemi yoksa l-carnitine demi daha etkili sonuç alırım kullanmış arkadaşlardan yorum gelirse sevinirim teşekkürler.

2. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    termojenık kullan bnce yağ yakıcı olarak en son hedefine ulaşmana yakın cla ve l carnite kullan

3. izdiham

izdiham Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    termojeniklerden mi başlıyyım termojenik + cla kullansam ne önerirsiniz termojenik yağ yakıcılardan

4. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bak kendimden örnek verim 77 kiloydum 65e kadar bsn hyper shed kullandım sonra olmpia l carnite 3000 shot kombine ettım son 1 hafta kala bsnın bitmesıne etkili oluyor ama yeterince kadar su içmessen karaciğer ve böbrekler zorlanıyor nerden anladım bunu çunkü,acile kaldırıldım ağrıdan dolayı kum döküyormuşum ordaki hemşire dedi karaciğerin ve böbrekleri zorlamışsın ogun ağrıdan dolayı suda içmemiştim yani dikkatli kullanacaksın suyuna dikkat et,yeteri kadar su içmessen extra yük biniyor

Sayfayı Paylaş