L-carnitin kullanma kilosu ??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Daltoned tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Daltoned

Daltoned Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar bu formu epeydir takip ediyorum çok değerli bilgiler öğrendim. Şimdi sizlere kısaca kendimi tanıtayım. Lise döneminde 2 sene fitness yaptım ve sınav dönemi filan derken 2 senede ara verdim şimdi tekrardan başladım. Boyum 200 ve kilom 100 göbek kalça ve baldırımdaki yağları yakmak istiyorum hardline carnipure almatya karar vermiştim ama form da şöyle bir yazı gördüm
    " 70-80kg arasıysan 1000-1500mg l-carnitin,eğer 80-90 kg arası ise 1500-2500mg l-carnitin kullanmanı tavsiye ederim.Ama 90kg+ ise l-carnitin sana pek fayda vermez."

Bu yoruma katılıyormusunuz ? Vede carnipure ile birlikte cla one almamı tavsiye edermisiniz ( öğrenci olduğumdan dolayı ikisi birden bütçemi biraz zorlayacak )

Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..

2. Daltoned

Daltoned Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürünü sipariş etmek için yanıtlarınızı brkliyorum.

3. rollOver

rollOver Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardio ve Sağlıklı, bilinçli beslenme ile l-carnitin kullanmadan bile başarabilirsin bu istediğini sadece azimli ve sabırlı olman gerekir. Unutma hiç bir ek takviye seni sihirli değnek gibi değiştirmez bu dediklerimi uygulamazsan boşuna karaciğerini yoracaksın. Önce bir başla kardio ve düzgün beslenme programı ile sonradan bakarsın takviyelere..

Daltoned bunu beğendi.
  4. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    gereksiz.içindekilerin hepsi yeşil çayda var zaten. vucut tıkandıgı zaman kullanılmalı..yag yakımın durumu? yavasladımı? ozaman kullan işte, genede hayırlı olsun.

Daltoned ve rollOver bunu beğendi.
  5. Daltoned

Daltoned Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir aya yakın süredir diyet yapıyorum ve son bir haftadırda karbonhidratı epey düşürdüm..
    Peki carnitin kullanma konusunda kilo faktörü etkilimidir gerçekten. Yani ben 100 kiloyum ama görünüş olarak kilolu demez kimse. En azından bu benim içinde geçerlimidir.

Sayfayı Paylaş