l-Canitine yanında Ne kullanmalıyım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bosbossy tarafından 14 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bosbossy

Bosbossy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst.
    Evet arkadaşlar karnitin aldım Hardline'dan ama bide yanında Cla mı alsam diyorum. Diyet'e giricem Spor olarak cardio yapıcam. (ama nasıl yapıcam bilemiyorum bu konuda yardım istiyorum saat kaçta yapmam lazım ve cardio hareketleri nedir?) Boy 1,70 Kilo 95

2. mobo

mobo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gecen yazindada ayni seyi sormussun ve cevap gelmediginden yakinmissin, yeni baslik acmadan önce eski topikleri aramani öneririm.
    Soruna cevap olarak; güzel bir dietle L-Carnitin kullanman basta yeterli olucaktir, kilo vermen yavasladigi zaman L-Carnitini birakip CLA kullan. Cardio hareketleri; kosma, tempolu yürüme, bisiklet, yüzme, kürek gibi aktivitilerdir. Sabah ac karna yaparsan daha etkili olur (en az 30dk yapilmalidir)

3. Bosbossy

Bosbossy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst.
    Sağol arkadaşım aradığım cevap buydu işte. sağolsun kimse Şeyine takmadı bizi sen yardım ettin her şey için teşekkür ederim. Marka Olarak bi tavsiye varmı yoksa ben hardline'dan sipariş veriyorum hep.

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    senin tabirinle kimsenin seni şeyine takmaması, bu sorunun daha önce başka başlıklarda birçok kere sorulması ve senin arama yapmamandır.

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Başlığı yanlış yere açmışsın, forumda defalarca yazılıp çizilen şeyleri sormuşsun, ondan sonra da tatsız bir dille aklın sıra şikayet ediyorsun. Sonuçta bu başlığın yeri de çöp oluyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş