lütfen yardım optimum aldım sahte mi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tunohan tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tunohan

tunohan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum Nutrition %100 Whey Protein çilek-muz aldım daha önceden gnc den aldıgım vanilyalı protein kullanıyordum gncden aldığım proteinin tadı berbattı burnumu kapatarak ıcıyodum optımum protein ise tadı cok guzeldı buda benı suphelendırdı daha once sade protein ve vanilyalı içtiğim için protein tadını cok ıyı bılıyorum gncden aldığım vanilyalı protein tozunu içerken ağzıma vanilyadan cok protein tadı gelıyodu ben optimumdanda gelir diye dusunuyodum ama protein tadının hıc olmaması benı bıraz suphelendırdı acaba sahte mı yoksa kalıtesınden mı kaynaklanıyo bilen arkadaşlar lutfne yardım etsın

alışveriş yaptıgım yer n a t u r a l s p o r . c o m (aradaki boslukları kaldırın )
    tad konusunda bi sorunum yok aksine tadı cok guzel oldugu için süphe ettım proteinin tadı gelmıyo bundan suphe ettım tadı bu kadar ıyı yapmıs olmamazlar dıye sadece aroma tadı gelıyo bende sandımkı ıcınde protein yok falan
    sahte sandım bu yuzden acaba sahte olabilirmi bide kapagın üstündeki siyah plastik tamamen kapalıydı ama kapağı kaldırdıktan sonraki beyaz kagıt bıraz boldu yanı yarısı yapşık değil hocama sordum o kagıtlar genelde bol olr dedi

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş