Lütfen bi bakın(yardıma ihtiyacım var)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Fırtına61 tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Fırtına61

Fırtına61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle s.a arkadaşlar benim sorun bb i ilgili deil. arkadaşlar ben lise 4 e geçtim. her zaman babam ii bi mesleğim olsun büyük adam oluyım diye uğraştı hayatım boyunca hatta spor a gitmemi bile yasaklamıştı dersler yüzünden ben gizlice gittim ama :) . dershanelere gönderdi bir sürü şey yaptı. benim doktor. mühendis diplomat böyle meslekleri seçmemi istiyo ve gerçekten büyük bir baskı yapıyo ama ben gerçekten oyuncu olmak istiyorum. konservatuar okumak istiyorum hatta bu spora başlamamda da oyunculuk etkiliydi fiziğim ii olursa şansım artar diye düşünmüştüm ama şimdi aşık oldum bu spora düşünmeden edemiyom .arkadaşlar ben bi türlü babama söylüyemiyorum sizce ne yapim ben gerçekten zor durumdayim..

duhduhduh

2. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Direkt söyle.Sakın kim olursa olsun başkalarının dayatmalarını yapma.Hayalini yaşa.Vazgeçme.

3. Fırtına61

Fırtına61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kardeş gerçekten direkt söylemeyi düşündümde sonra kendimi onun yerine bi koydum olmadı diyemedim. çünkü sonuçta garantisi yok

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu ülkenin doktora,mühendise ihtiyacı olduğu gibi oyuncuya ve sporcuyada ihtiyacı vardır samimi bir şekilde konuş sakin ama kırmadan ülkedeki sanatın kötü durumda olduğunu falan anlat ki gerçektende öyle yahu her insanı istemediği işlerde zorla çalıştırıyoruz ondan sonrada sanat dünyası saçma sapan isimlere kalıyor sonrada vay efendim bu ülkede neden iyi oyuncu çok çıkmıyor neden sinemamız geride birde başkasının sana uygun gördüğü hayatı yaşarsan bildiğin ölüden farkın olmaz ne kendi düşüncen olur ne kendi zevkin olur başarısız mutsuz bir birey olursun

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş