KVK garantisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Dynamo tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,

Geçen sene blackberry telefon almıştım bu hafta sorun oldu açılıp kapanıyordu. Bugün tamamen kapandı açılmıyor. KVK garantisi var telefonun. İnternette okuduklarıma göre kvk telefonun içine ediyormuş iyicene, sizlerin başına gelen var mı böyle olaylar? Tahmini ne kadar sürede sorunu hallediyorlar? Sorun halledilecek gibi değilse telefonun yenisini veriyorlar mı? vs.

Pek anlamam bu işlerden açıkçası yardım eden herkese teşekkür ederim :)

2. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    Kvk için özel bi durum yok yani belirlenen kurallar 30 iş gün süresi var yapmaları için bu süre zarfında bi yaptırımda bulunamassınız telefonunuz aynı arızadan 3 den fazla bozulursa yenisini vermek zorundalar siz yinede değişim talep edebilirisiniz sizden kaynaklı bi sorun yoksa yapıcaklardır telefona bi sorun olacağını düşünmuyorum yetkili servise bırakmanızı tavsiye ederim bende samsung vardı dokunmatik ekran 2 sene 10 kere bozuldu 3 defa aynı hatadan bozuldu garanti bitmesine 1 ay kala tekrar bozuldu değişim talep ettim 0 yeni telefon verdiler hatta benimkinden ellerinde yokmuş bi üst model 0 kapalı telefon vermişlerdi bende hemen sattım onu:)

Dynamo bunu beğendi.
  3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Benden bir sorun olacağını sanmam çok telefon kullanan birisi değilim. Kendiliğinden kapandı..

KVK sitesinden ön kayıt yaptırdım. Oraya şikayetimi bildirdim. En sonuna da değişim talep ediyorum diye belirtsem mi acaba? Başına gelen arkadaşlar konuya post atarsa sevinirim.

Son düzenleme: 10 Haziran 2012
  4. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    Dynamo sizdeki telefon kızaklımı kızaklı ise film değişicek sadece kısa sürer kızaklı telefonlar hep aynı sorun oluyo ekran gidiyo yada hiç açılmıyo

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Blackberry 9300 kullanıyorum. Kızaklı değil, süresi pek önemli değil 1 aydan fazla olmamak koşuluyla. Yarın servise vericem fatura kutu falan gerekli mi?

6. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    fatura kesinlikle gerekli değişim talep edicekseniz kutu kulaklık vb.aparatları götürmeniz gerekiyo değişim için işlem yaparlarmı bilmiyorum

7. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    kvk çok rezil bekleme süresi çok bende telefonumu kamera kapağı değişsin diye verdim 20 gün sonra aldım + alt tarafı kamera kapağı değiştircek telefonu fabrika ayarına çekmişler o kadar işe yarayan bulunmayan programlarım vardı.

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    sen dua et turkıyedkeı servısler pek kuralcı değil yasal olarak sneın dava edilmen gerekiyor lisanlı programları tlefonunda kırık şekilde kullandığın için

a tabikide prog ları satın aldıysan bılmem

------------

servıse ver tabıkıde ne olcak :) degısımıde unut o ıs zor :(

bende annemın yollaıdgı lg vardı su an kullandıgım 3 kez aynı arızayı verdı aynı hafta ıcınde yenısı aldım ama lg zaten servıste her urunde bır numara :)

9. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yarın götürücem bakırköydeki kvk ya. Değişim çok önemli değil telefonu yapsınlarda kapanmasın kendi kendine önemli bir telefon bekliyorum aniden kapanıyor çok sinir edici bir durum

10. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    benim tel bozulmuştu 20 günde sorunsuz hallettiler sen o şikayetleri fazla takma hocam

Sayfayı Paylaş