Kuran Mucizeleri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CENTAUR tarafından 18 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. CENTAUR

CENTAUR Guest

Kuranın matematiksel mucizeleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda vereceğim linki bir inceler misiniz? Aşağıdaki Astronomi, Fizik, Biyoloji ve Yeryüzü başlıklarına da bir bakalım isterseniz :) .

Saygılar.

http://www.kuranca.com/

2. ahmetgunduz

ahmetgunduz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    istanbul
    tabiki bu kadar tesadüfün olası imkansız gibi bişey ama yinede ? allah bilir

3. Numberten

Numberten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok etkileyici. Geçen bir resim gördüm arı kovanında Allah yazısı vardı oda acayipti ya :D

4. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    tesadüf değil, tevafuk tur o. yani "hiç bir şey rastlantı değildir. herşey Allahın izninde gerçekleşir" anlamındadır islam dininde, yani dinimizde ;)

5. ahmetgunduz

ahmetgunduz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    istanbul
    doğru söylüyorsun bukatto hata etmişim ama bu kelimeden kastım senin anladığın gibi değildi.şüphesiz allah herşeye gücü yetendir.

6. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    cok etkilendim. Yani böyle seylerle kafa yormam ama bu siteden etklendim. Bilmiyorum yinede bilen birisi arastirmali.

7. CENTAUR

CENTAUR Guest

Eski çağlarda diğer semavi dinlerle müslümanlık arasında çekişme ve tartışma konusu olarak peygamberlerin mucizeleri karşılaştırılırmış (gerçi diğer semavi dinler diye bişey yok esasında tek bir din var) bununla ilgili birsürü hikaye ve kıssa var bu ayrı bir konu. Bizim dinimizin mucizesi, belgesi ve ispatı olarak hep kutsal kitap gösterilmiş hatta kitapta da buna değiniliyor. Şurası çok etkileyici ki hala apacık gözler önünde olan bir belge niteliğinde ve teknoloji geliştikçe daha çok ispatı ve tastiği artıyor diye düşünüyorum.

Saygılar.

Sayfayı Paylaş