Konserde Görüşücez!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Sercesh tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Sercesh

Sercesh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba beyler, adım Ali yaşım 16. Okulun son günü başıma gelen birşeyi anlatmak istiyorum. Kilom 96 ve boyum 181 yani biraz göbekli gösteriyorum.
    Sınıfımızda sevdiğim bir kız var. Ona açıldm reddedildim tabiki sırf görüntüm yüzünden. Ayın 27sinde fanta konserine gelecek. Bende ona dedimki konserde görüşücez senle! Büyük bir laf ettim yani anlayacağınız.

Eve dambıl aldım 2 günüdr evde dambılla çalışıyorum.
    2 Hafta gibi bir sürem var. Yarın diyetisyene gideceğim haftasonuda salona yzılacağım.Bu işte yeni olduğum için hiçbir bilgim yok. İnternetten duyduklarıma göre bir program hazırladım.
    Bu işten anlayan eh-l arkadaşlar bana söyleyebilirler mi? 2 hafta içinde bu program beni nasıl hale getirir? Ve 3 ay içinde? Yani 2 hafta ve 3 ay içinde nasıl hale gelirim. Amacım hacim kazanıp triceps ve karın bölgesine yoğunlaşmak.İmkanlı ise baklava çıkarmak(3ayda). Evet beyler 3 ay içinde ne hale gelirim,program ağır mı hafif mi önerilerinizi alabilirmiyim.Bu arada program GÜNDELİK. Yani hergün uyguluyorum.

2. SonSes

SonSes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim öncelikle şöyle söyleyeyim aynı yaştayız.Program için bişey söyleyemem çünkü pek usta değilim program konularında onu büyüklerimiz daha iyi bilir.Yalnız 2 haftada çok bişey değişmez.Örneğin ben 5 aydır diyet + spor yapıyorum 91 kilodan 72 kiloya anca düştüm ve devam ediyorum.Biraz sabır gerekli gerçekten bu işlerde.

Son düzenleme: 13 Haziran 2012
  3. Sercesh

Sercesh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için teşekkürler. 2 haftada değişim zaten beklemiyodum hani olur mu diye. asıl amacım 3 ayda değişmek.

4. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    2 hafta gibi kısa bir sürede ümidini bozmak istemem ama birşey elde edemessin. Evet 3 ayda değişiklik yaratabilirsin,fakat 2 haftada birşey bekleme.Programın yanlış istersen sana özelden yazabilirim.Ama zaten spor salonuna yazılcakmışsın onun için gerekli bilgiyi oradaki hocadan alırsın. Kolay gelsin dostum.

5. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Abi bişey yazıcam ama üyelerle dalga geçmek sebebiyle ban yicem hadi ben sustum sen anla

Sayfayı Paylaş