Kompleks protein ve yag yakimi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve arda55 tarafından 29 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. arda55

arda55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    . Elimde kompleks protein var porsiyonunda 26,2 protein 2,7 karbonhidrat 2,1 seker ve 2,3 yag var ... Ben yag oranimi %10 altina dusurmek istiyorum suan %13 yag oranim bu protein tozuyla mümkün mü ? Simdiden tesekkur ederim

2. ozge_cakir00(instagram)

ozge_cakir00(instagram) Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Social Worker, Psychologist
    Yer:
    Ankara
    Tabii, mumkundur ama şekerinin doğal şeker olmasına dikkat et. Değerleri ne çok kötü ne de çok iyi denebilir

3. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Kardeş o 30-40gramdaki 2gr şeker mi pik yaptıracak senin insülinini Allah aşkına ? Ha desen kompleks ürün aldım blend ürün yani 20-22gr pro 14-15 karbo 5-7 yağ,o zaman tamam etkileyebilir diyeceğim de 2.1gr şeker mi etkileyecek senin yağ yakımını? Yarışmacı mısın da bu kadar milimetrik ayrıntılara takıyorsun? Takılma bu kadar detaya 2gr şeker adamın yağ yakmasını etkilemez.
    Hatta söyle diyeyim idmandan 20-25dk sonra iç protein tozunu,bırak vücut terlemeye devam etsin yağ yakmaya devam etsin.Blend proteinde de whey var bu onun hızlı sindirilmesini ve insülini tetiklemesini sağlayacaktır zaten ama insülin tetiklenirse yağ yakımını keser.Ondan dolayı bir 20-25dk bekle sonra iç proteini,ama 45dk yı da geçme.İdman sonrasındaki ilk 45dk vücudun en anabolik oldugu zamandır.Ne versen alır vücut.O yüzden 20-25dk sonra iç ama 45dk yı da geçme.

Sayfayı Paylaş