Kombine;

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Microp__ tarafından 24 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Microp__

Microp__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merabalar herkese öncelikle bu ilk msgim olacak buraya. Aslinda uzun zamandir takip ediyorum ama bir türlü üye olma firsatim olmadi neyse ilk sorum ON Protein Mhp Creatin - Mhp Glutamin SR ve Animal Pak aldim nasil kombine etmemi önerirsiniz herkese iyi calismalarthums:

2. Microp__

Microp__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vote! antrenman ve off günlerde nasil kullanmaliyim sizce? boy 1.82 kilo 80 suan. temmuz 16dan beri ara verdim yarin yeniden basliyorum salona

3. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    uzerlerınde talımata gore kullan.. anımal pak kahvaltı sonrası.. glutamine ıdman sonrası ve yatarken.. Proteintozu uyanınca ıdman oncesı(45dk) ıdman sonrası(30 dk) ( fazla ıcmek ıstemıyorsan ıdmandan 30 dakka sonra iç ) creatin ıcın arkasında yazar onu uygula yukleme ıstersen yap(günde 4 kez 5 gr) ıstersen yapma(idmandan once 5gr seklınde ) ...

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Protein tozunu idmandan yarım saat sonra almak yerine idmandan sonraki ilk 5 dakikada almayı tercih etmen daha iyi olur,creatini ise idmandan sonra alman daha doğru olacaktır.

5. Microp__

Microp__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozunu dedigin gibi antrenmandan sora hemen almaya özen gösteriyorum. Creatin yükleme yapcam 5gün günde 4defa.. Simdi benim okudugum yazilarda nerdeyse hep fikirler cakisiyor glutamin creatin antrenman sonrasi daha verimli aklimda yer eden bilgilerden birisi peki birlikte almalimiyim hatta protein tozunuda karistirarak yada araylami almaliyim? Creatin yüklemede yemek ögünlerine göre ayarlicam yemekten nekdr sora almam gerek aslinda sorularin hepsini kafamda cvplıyorum ama yeterli düzeyde suplement bilgim olmadigindan genelde bilinc altima yerlesen kulaktan dolma bilgiler oldugunu düsündügüm icin emin olma ihtiyaci hisediyorum kendimde tesekkürler simdiden

6. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
  7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    o kadarda önemli değil aslında glutamin,kreatin,protein hepsini karıştırabilirsiniz.

8. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    creatin sut ıle karıstırılmasını onermıyorlar o yuzden karıstırma sen.. su ıle ıcıyorsan keyfın bılır dene olmadı ayrı ıcersen

9. Microp__

Microp__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tskler cvplar icin bugün basladim salona full body programıyla calistim bayada zorlu bi antrenman yapmama ragmen antrenman sonrasi herhangi bi yorgunluk belirtisi veya agri sizi hic biri olmadi kullanir kullanmaz bu kadar etkisi olabilecegini düsünmemistim gelismeleride yazıcam,

10. Microp__

Microp__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün 2. antrenmanimi yaptim bugün kilo 82.5 cıktı diger ölcüler kol 40.5 omuz 123cm gögüs 109cm bel 86cm 4günde 2.5 kilo iyidir heralde vücutta kendini topladi baya umarim böyle devam eder;)

11. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    4 gunde 2.5 kılo ? sabah ac karnına tartılıyorsun dımı ?

12. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    kreatini MHP seçmen çok iyi olmuş :)

13. Microp__

Microp__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt sabah tartiliyorum. ara vermeden önce yaklasik 85kiloydum verdigim kiloyu almak daha kolay oluyor sanirim

14. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Aslında o biraz da creatinin topladığı su.Creatinin ara verme döneminde o kilolar gidiyor.

15. Microp__

Microp__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi creatinin topladigi su olduguna inanmak isime gelmiyor:) okadar yeme icme piskolojik hazirlik ana ögünler ara ögünler vs bunlarinda birazda olsun katkisi vardir diye düsünüyorum bu seneki hedefimi yakalayana kadar devam bakalim;

16. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Tabiki de senin söyledğin gibidir.Ben zaten senin moralini bozmak için yazmadım sadece bilgin olsun diye yazmıştım.Zaten creatinin ara verme dönemi bittiğinde başladığın noktaya geri döneceğini düşünmüyorum.Bence gayet etkili bir kombinen var.

17. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    :) Moralını bozmak ıcın yazmadım bende yorumu.. Tabıkı de duzenlı beslenmenın etkısı vardır.. En kısa zamanda ıstedıgın forma kavusursun ıns..

Sayfayı Paylaş