Kombinasyon tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kro123 tarafından 28 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kışa doğru Ultimate prostar whey + gaspari tablet bcaa alıcam üste 100-150 TL gibi bir para kalıyor Glutamin mi yoksa Vitargomu alsam karar veremedim ?? Vitargo whey ile karıştırılınca gerçekten mükemmel bir karbonhidrat takviseyi oluyormuş bilen bilir 11 dakikada kana karılışıyor tavsiyelerini bekliyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

Amaç nedir? Beslenmede ne eksiklerin var? Neleri kapatmaya çalışıyorsun?Belirli bir düzeye geldiysen neden creatine düşünmüyorsun?

3. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Amacım şuanlık definisyon değil hacim yapmak beslenmemde protein eksiği yok ancak karb eksiği var bugün farketttim haşlanmış patates makarna ile kapatmaya çalışıcam 5.ayım BB de creatin için daha erken diye duymuştum tavsiyen için saol

4. brhmcr

brhmcr Guest

O zaman tavsiyem bir müddet beslenmeni yoluna koyarak, yola devam etmen.

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle vitargo,tabi bana kalırsa direk dekstroz ve maltodekstrin alman

kro123 bunu beğendi.
  6. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    saolun beslenmene dikkat et diyorsunuz , kilom 81 boy 1.81 hacim yapmaya çalışıyorum kaçıncı ayımdan sonra nasıl bir kombinasyon yapmalıyım

7. brhmcr

brhmcr Guest

Kilo boy benimle hemen hemen aynı :) yag oranını merak ettim. Benim şahsi fikrim 6 ay düzenli iyi bir program ile ve beslenmeyle yol katetmiş sporcular supplement kullanmayı düşünebilirler. Kombine yaparken vücudun ihtiyaçları gözönüne alınmalıdır. İyi beslenen örn bol kırmı et yiyen birinin, protein desteği alması gereksizdir. Bu durumda amino desteğine ve kreatine başvurulabilir. Kısacası vücudu ve ihtiyaçları dinlemekte yarar var.

8. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    yağ oranımı nsıl ölçtürebilirim hastanede hangi bölümde ölçtürebilirim ?

9. brhmcr

brhmcr Guest

Ne yazık ki Türkiyede yaşamadığım için bilemiyorum, sanırım dahiliyeciler bu konuda yardımcı olurlar.

Sayfayı Paylaş