kollarım çok ince

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve darknesssword tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    boyum 184 kilom 62 ve baya bir süredir mekikcekip agırlık kaldırıyorum...hatta gecen gunlerde spor salonuna da basladım fakat kol olçum 26.5 cm sizede az değilmi bu deger karın ölçüm 75 gögüs 89 omuz 101 cm ama aynada baktıgımda gogus ve karın kısmının kiloma gore baya gelismis fakat kollarımın ipince oldugunu goruyorum bu olay canımı cok sıktı neler yapmalıyım?:mad:kafa_

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    darknesssword sende sabırın s si yok bu gidişle bu sporda fazla tutunamazsın. hevesini kırmak gibi olmasın ama bu spor sabır işidir daha dur başlayalı sanırsam 1 ay oldu oda evde diye biliyorum. daha yeni salona yazılmıştın yanlış hatırlamıyorsam. 1 ayda olağanüstü şeyler bekleme kendine hedef koy beslenmeni sağlam yap, sağlam idmanını yap ve dinlen gerisini kafaya takma.

slymnasye bunu beğendi.
  3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    bu iş sabır işidir her spora benzemez.. hocanın dediği harektleri kaytarmadan harfiyen yap beslenemene dikkat et , cola gibi zararlı içecekler veya gıdalar tüketme ..

4. HellBlooD

HellBlooD Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sabret Kardeşim Daha Yeni Başlamışsın.
    İnş. En Kısa Zamanda Ulaşırsın İstediğin Vucüda

5. NWO

NWO Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşın kaç belki yaşına göre normal sayılabilir...Kolların zaten o boy ve kiloylada çokda anormal değil bence...

Sayfayı Paylaş