Kolda mor çizgiler :(

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve xfactory9025 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Antremanlarında ısınma hareketlerine daha çok önem ver ısınmadan ağırlığın altına girme ve fazla basma yani zorlama.tabi zorla ama çok fazla zorlama kendini ağırlığı kaldırıken.Bu mor çizgiler pek önemli değil.Aşırı zorlamadan kaynaklanıyor.Ya da teri soğutmak ve iyi ısınamadan ağırlığın altına girmek.Tabi göremediğim için morlukları anlattığın kadarıyla cevap yazıyorum.Ama kafana takıldıysa bir doktora gözükmende yarar var.

2. neglector

neglector Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatya
    Tamam kılcal damar çatlaması o .İlerlerse eğer o yırtık dediğin görüntüye ulaşır,moralini bozmana hiç gerek yok küçücük birşey için.Sağlık açısından hiçbir zararı yoktur bunun,sadece büyürse kötü bir görüntü oluşturuyor o kadar.Şuan benimki öyle malesef.büyümesinin temel sebebide o bölgenin genişlemesi.

3. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    yırtılmaması için ne gibi önlemler alabiliriz.Genişliycek kol mecburen zaten amacımız bu değil mi?.Eski yıllarda body yapmış bir arkadaşımın vücudu hep böyle yırtıklarla dolu ama çok abartmış şöyle etini bi geriyo delik deşik korkunç bir görüntü ortaya çıkıyor bodyi bıraktık mı biz de öyle olmayalım.

4. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    koldaki mor ve omuzlardaki mor çizgiler için "bepanthen" diye bi merhem kullanıyorum.
    epey işe yaradı.düzensiz kullanmama ragmen mor cızgılerın rengı epey normale donmustu..

5. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    gerçekten mi? koldaki çizgileriniz benim fotodaki gibi miydi?.Rengi normale dönünce yırtık gibi mi durdu yani beyaz çizgi şeklinde?
    Son sorum artık çatlamaması için ne gibi önlem almalıyız antremandan önce bir arkadaşım badem yağı sür demişti ama sizin de fikrinizi almak istiyorum.

6. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    evet senın kolundakı cızgılere benzıyor.ama benımkıler daha genıs cızgıler..
    rengi normale döndü ama yınede belli bir iz kaldı.hatta ılacı kullanmayı bırakınca rengı tekrar eskısıne dondu.Bence çatlamaması için bi merhem,krem suruyorsanız ozellıkle antrenmandan once surun ki ant. sırasında deriniz gergin olmasın.

7. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    salondaki 10. ayım bitiyor koldaki mor çizgiler gittikçe artıyo üstelik kilo da almıyorum 5 kilo verdim.Kolda iyice ufak tefek yırtıklar gözükmeye başladı kilo verince

8. gonziles

gonziles Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

11052012(006).jpg

sendekide bişise ben napayım kardeşim al bak gerçek deri çatlaması gör iki kolumda aynı :S bi kaç ay sora askere gitmeyi planliyom umarım muayenede bi sorun çıkmaz :S

9. KrmSnc

KrmSnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum sendekinin az ilerlemişide bende oldu bende son 6 yilda cok kilo alip verdm spor yaptm biraktim felan sonra az bu kilcal damarlardan cikti doktora gitmstm bisey olmaz demisti. Normalde fazla agir kaldirmam ama dn spor yaparken biraz zorladim kollari sonra bu sabah ciktim parkta spor felan yaptim.oyle uzaniyodum bi baktim kollarima nerdeyse cogu yeri kilcal damar olmus ve catlakmi diyolarr ondnda olmuş .s psikolojim alt ùst oldu igrenc gozkuyo resmen.s boyle sarkti resmen braz. Bi Allahın kulu yardimci olsa cok sevinirim.

10. ItsRaininPandas

ItsRaininPandas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim Spordan Sonra Duş Aldıktan Sonra Nemlendirici Kremlerle Vücüdünuzu Kremleyin

11. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    bence bir doktora görünmelisiniz bu kol o kadarda normal görünmüyor.

Sayfayı Paylaş