Kilom Çok Az

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve FarockDavis tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FarockDavis

FarockDavis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sa
    benm yas 16 1997 liyim boyum 175 kilom 57/58 civari kilo almak istiyorm ama her tatil gunu babamin yaninda calismak zorundayim sabah 9 aksam 9 full calisiyorm sanayide isimde cok fazla bisey tasimiyorum yani o kdar yorulmuyorm yedek parcaciyiz sultanbeyli sanayiinde ama butun gun ayakta oldugum icin bacaklarm biraz agriyo kahvaltimi iyi yaptgimi dusunuyorm ama ogle yemeginde ne kadar iyi bilmiyorm sadece 1 durum yiyorm oda saat 2 civarinda ama artık tavuk kanat porsiyon flan yiyorm bu öğün herangi bişeyle deiştirebilirm parası bana dokunmuyo zaten onun disinda aksam 10 a kadar bisey yemiyorm buzdolabi var dukkanda ve istedigim seyi zulalayabilirm izin verirler haftada sdece pazar gunum tatil

Sadede gelirsek kilo almam lazm 3 ay icinde cunku okula tekrar gittgimde daha degisik olmak istiyorum christian bale benim idolüm ki onun meşhur fotoğrafında hani var ya şu filmlere göre resimleri işte orda kilonun tipe baya bi etkisinin oldugunu farkettm tipim çok kötü deil ama çok ta iyi sayılmaz (isteyen instagramdan fotoğraflarıma bakabilir id farockdavis -şimdiye kadar kimseyle çkmadım bu arada :( ) 3 ay icinde en az 15 kilo almam lazim cok gec ciktigim icin fitnessa gitme imkanim yok ama evimde 20 kg dumbell set var cosfer marka gecen sene almistim bench pres flaan yapiyorum bod****trde gordugum bi program var

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-ile-calisma-programi-yapilis-sekli-8554.html

Bunun sadece gogus bolumunu yapiyorm cnku hem vaktm az hemde gogus bolumum az gelismis hizli bi sekilde ister yag ister kas olarak olsun 70 kiloya cikmak istiyorm çok aşırı yemek ye demeyin yiyemiyorm tıkanıyorm bünye daha kabul etmiyo yemeği midemi genişletmem lazm nasıl yapıcağımı bilmiyormbasketbol oynuyorm fena değilim çok ta iyi sayılmam profesyonel değilim yani bütün gün hareket haldeym okul zamanı ise fitness a gitme imkanım var çevremdekiler sürekli zayıfsın diyo benden kötü durmdakiler de var bzm oklda çok Şükür bu halime yine iyiym ama her zaman zayıf güçsüz çelimsiz diye görülüyorm akrabalarım tarafından ergenim ama diğerleri gibi deilim çok küfür etmem ama ister istemez yazım bu şekilde saçma aralarda bazı harfleri yutuyorm :D

neyse sadede gelirsek 3 ayda herangi bi takviyesiz bu kadar kilo almam imkansız hepsiburadadan bi gainer almayı düşünüyorm çalıştığım içn para kazanıyorm paramla pc almayı düşünüyordm ama hazır öbürünü bozmş ve oyunları bırakmışken biraz daha sosyal daha iyi vücudu olan birisi olmak istediğimden paramı bu yolda harcayabilirim yani parasından çok sağlığı önemli bana iyi bi program iyi bi gainer önerin bende kendimi geliştiriyim belki vücudumn sssini de atabilirm eğer okuduysanız çok teşekkür ederm

2. okirikiflo

okirikiflo Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapcak bişi yok o zaman zayıf olcaksın hep

3. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Zamanın yoksa bu spor'u yapamazsın.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş