Kilo Vermek İçin Suplement Onerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve salih1912 tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. salih1912

salih1912 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Herkez kilo almak için büyümek için suplement onerilerinde bulunmuş peki ya benim gibi yaglı bir vucudu olan arkadaşlar için onerilerde bulunucak bilgili arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

Kendimden bahsedeyim biraz su an 78 79 kilo civarındayım ama vucudumda gol gobek baldır bacak kısmında yumuşak sarkma şeklinde fazlalıklar var.
    Tabikide suplementlere mucizevi bir aylık kullanımdan sonra müthiş yerlere getireceğini düşünmüyorum ancak kesinlikle kendi adıma piskolojik olarak bile muthiş bi disipline soktugunu sölemeliyim

Oncelikle güzel bir yag yakıcı secelim forumun bu konuyla ilgili her mentini okudum sayılır ancak guvenilir bir satıcı bulamadıgım için forumun sponsorundan yorumlarını en begendıgım ve kafama yatan termojonik yağ yakıcı '' bsn hyper shred '' seçtim.

Beslenmeme haddinden fazla onem veriyorum ve bu sporu artık hayatımda güzel bir yere adapte ettim.Sporu işime göre değil işimi sporuma göre ayarlıyorum.İdmanlar benim için oncelikli yani

Ancak yağ yakarken herkez gibi bende her idman sonunda cayıp bu kadar yeter bende sadece agırlık yapıp büyüyeceğim diyorum ancak öle olmuyor maalesef

Suplementlerle ilgili çok kafam karışık neyine ne işine yaradıgını iyi biliyorum araştırmayı seven bir insanım ancak acaba bana NE KADAR YARAR ? bunu tam olarak kestiremiyorum..

Su anda kullandıgım 2 takviyem var biri -bsn hyper shred diğeride - optimum whey protein ancak kafam çok karışık ve idman oncesı enerji verebilecek bir urun assualt gibi bir ürün bana nasıl bi yarar saglar bu konuda bilinçlendirirseniz sevinirim..

Son düzenleme: 6 Eylül 2013

Sayfayı Paylaş