Kilo verdim ama neden belli olmuyor???????

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve spiritsoldier tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. spiritsoldier

spiritsoldier Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle mrb arkadaşlar.iyice kilo aldığımı düşünürek EKİMİN 13 ünde body salonuna yazıldım.bugün itibariyle 43 gün oldu.zayıflama programı aldım ve halaa uyguluyorum.yediğime içtiğime çok dikkat ediyorum.ilk başladığımda 99 kiloydum en son (bugün) tartıldığımda 91 kiloya düşmüşüm yani 8 kilo vermişim fakat vücudumda fazla belli olmuyor .pantolonlarda biraz gevşeme oldu ama sonuçta 8 kilo kaybettim gözle görülür bir şekilde belli olması gerekiyordu.boyum 1.85 cm.şu an 38 beden giyiyorum.amacım 34 beden kot pantolon giymek :) herhalde vücutta ilk başta su varmış ve o atılıyormuş ama anlayamadım.ben yağ yakmak istiyorum su bitmeden yakamazmıyım?ben şimdi body i bıraktığım zaman hemen o suyu gerimi alacağım yani.su atılırken yağlarda yanarmı? her ay kilo vermek zorlaşıyormuş,vücut direnç gösteriyormuş? yağ yakıcıları kullanıp bıraktıktan sonra hemen geri alınıyormuş kilolar?yağ yakarken vücutta oluşan sarkmalar sonradan toparlarmı kendini? :D

FARKINDAYIM ÇOK SORU SORDUM ARKADAŞLAR AMA EN KALİTELİ VE SAĞLIKLI CEVAPLARI BURDA BULABİLECEĞİMİ DÜŞÜNEREK BURAYI TERCİH ETTİM.ŞİMDİDEN TEŞÜKKÜRLER...

2. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    başlangıçtakinin yaklaşık 4-5 kilosu sudur

3. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Kilo verdiğin kesinlikle vücutta belli olur. Su bile atsan az buçuk kendini belli eder. Daha iyi gözlemlemeye çalışmalısın. Pantolon da gevşeme olduğuna göre, belde kalçalarda ve basenlerde erime olmuş olabilir. Eğer oranlı verdiysen haliyle şaşırtıcı bir incelme göremezsin. Şok diet uygulamıyorsan durum gayet iyi. Verdiğin kilo da azımsanacak bir miktar değil. Bunu aslında sen değil de çevrendekiler daha iyi anlar. Özellikle insanın bir ideali olduğunda kendini pek objektif değerlendiremiyebiliyor ve yaptığını sürekli azımsıyor. Yakında azmin zaferi diye bir başlık açacağını umuyorum. Çalışmaya devam et; azmini yitirme sakın...

spiritsoldier bunu beğendi.
  4. spiritsoldier

spiritsoldier Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Evet kardeşim aynen dediğin gibi.çevremdekiler değişme olduğunu ve zayıfladığımı söylüyor.şok diet uygulamıyorum dediğin gibi.amacım tam 82-83 kilo olmak.inşallah o başlığıda açarım :)) cevabın içinde ayriteyyen teşekkür ederim.

salvadore_xp bunu beğendi.
  5. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    selam;spiritsoldier öncelikleazmedersen %100 başaracağından eminim tabi tıbbi bi sorunun yoksa ki yok sanırım .kilon azaldıkça verdin tek kilo bila farkedecektir şimdi başlardasın ama verdiğin kilo küçümsenmez .ben şahsen ilacın bu türlüsüne karşıyım sonuçta senin tembeliikten kurtulman gerikrken gözünü boyuyorlar ilaç al zayıfla vs. ama sağlıklı olmak istiyorsan mutlaka düzenli spor yapmalısın zaten,kilonu düzenlemin yanında seni dahamutlu kılacak bir dolu horman salgılarsın .vücutan toksinleri atarsın .kas yapın daha kuvetli olduğu için dirençli olursun(hastalık sakatlık),sana azimdiliyorum bolbolki var busende devam edersin ve istediğin kiloyadüşersin umarım başarılar..

not: forum kurları gereği üyelere nikleriyle hitap etmen gerekiyor ve teşekür butonunu kulanmalısın. bilorum çok antipatik oldu bu söylediğim ama forum kurları böyle:D ;saygılar

spiritsoldier bunu beğendi.
  6. spiritsoldier

spiritsoldier Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    forum kurallarını bilmiyordum hatırlattığın için öncelikle teşükkürler "xten10" :D yazdığınız her yorum çok güzel.hepsi beni çok bilgilendiriyor.aslında yağ yakıcı kullanmayıda düşünüyordum iyi oldu yazdığın :D tekrar teşükkürler....

Sayfayı Paylaş