Kilo ve Hacim kazanmak icin supplement onerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pandora18 tarafından 12 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pandora18

pandora18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba
    Oncelikle bu konu disinda cok konu acilmis gordum ama benim kisisel fizigimle alakalida yazmak istiyorum ve umarim dogru yere konu acmisimdir simdiden hepinize tesekkurler

Bana ait bi yandan iyi bi yandan kotu ozelligimden size bahsedeyim: yerim yerim hicbir zaman kilo almam bu bircogumuzun aradigi bi ozellik, kotu yanı ise kilo alamamam. Zamaninda diyetisyene gittim ve bana yemek programi verdi fakat bu programi en iyi sekilde uygulasam bile bi sonuc alamadim ve diyetisyeniminde tavsiyesi ile bu spora basladim.Bu spora yaklasik 1 yil once basladim ve basladigimda boyum 185, kilomda 56 idi ve o gunden bu gune boyum 188, kilom 65 e cikti. Suana kadar 4 adet karbonhidrat tozu kullandim. Bunlarin ikisi Weider Super Mega Mass 2000, bir digeri Hardline Pro Gainer, digeri ise Muscletech Premium Mass Gainer idi. Vucudumda altyapi olusturdum ve kaslarim belirginlesti ama cok zayif gosteriyorum hala. Buyuk ihtimal cogu abilerim kardeslerim yemek yemedigimden bahsedicek fakat spor hocalarindan ve profesyonel insanlardan oneriler aldim bu konuda ve hepsini uyguladim ve uyguladiktan belli bir zaman sonra metabolizmamin cok hizli oldugu sonucuna vardik. Ektomorf bir vucut sahibi oldugum icin kaslarim belirgin ve estetik gozuksede cok zayifim, kilo ve boy orantisina bakinca anlamissinizdir zaten. Bazi kisiler bana kreatin de kullanmami tavsiye ediyor.Bende buradaki abilerimden kardeslerimden supplement onerileri alacagimi dusundum.

Sizce ne tur supplementler kullanmaliyim (onerdiginiz urunu yazarsaniz sevinirim)
    Ve supplement disinda onerilerinizide dinlemek istiyorum simdiden cok tesekkur ederim.

Son düzenleme: 12 Ağustos 2016

Sayfayı Paylaş