Kilo almak için en kaliteli supplementler paketi hangisi sizce ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Jesse_James tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba ;

ben 184 boy 67 kilo birisi olarak ve spora baslayali 1 ay oluyor ;

- hardline progainer 4.5 kg
    -muscletech amino fx pro series
    -balik hapi (b12 li olandan)

aldim .kullaniyorum . Acikcasi bu urunler benim spora baslamadan 2 gun oncesinde kucuk bir arastirma ile aldigim urunler simdi bunlar bitmek uzereyken yeni ve siz bilgili arkadaslarin yardimiyla dogru supplementleri kullanmak istiyorum sadece gainer degil ne gerekiyorsa soylerseniz sevinirim. ( multivitamin, amino, whey ) simdiden herkese tesekkurler .

:( birde ayrica aklima takildi benm aldigim gainer soya icerikli bu soyanin erkeklige zarari olurmu olmazmi cok arastirdim sizin de fikirlerinizi almak istiyorum

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Spora Başlıyalı 1 Ay Olmş Hemen Supplement Almışsın Biraz Acele Etmişsin :) Hardline Kilo Aldırıcı İyi Markadır. Soyada Erkekliğe Zarar Vermez :D

Jesse_James bunu beğendi.
  3. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    BENım 1 ay oldu ama saglam bı sekılde kılo almak ıstıyorum cunku bır orantsızlık var kılo aldırıcının yanında whey proteın multıvıtamın falan alsam bı zararı olurmu kı bana acele etme dedın ?

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Jesse_James bunu beğendi.
  5. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

tesekkuru yaziyi bnmle paylastgiin icin ettim dogru ama ben kendimi yanlis ifade ettim ben spora yeni basladim ama bundan 4 5 ay oncede yeni baslamistim 2 ay gitim baktim olmuyor biraktim yeni salon acildi evin yanina gaza geldim ve basladim hoca vucudu gorunce baslangic programinda 1 hafta bile durdurmadi beni direk hocanin yazdigi hesap ozel programa soktu ve bana protein ve gainer ve creatin kullanmami tavsiye etti . Gecmisimde de 8 yillik kickboks maceram var oyuzden agir programa girmek istedigimi soyledim ve kilo almam gerekiyo . Beslenmeden karsilayamiyorum kac senedir mecburen supplementlere basvuracagim ..

Sayfayı Paylaş