Kickbox'a başlayacağım ama...

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve kubilay1305 tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kubilay1305

kubilay1305 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar lafı fazla uzatmayacağım kickbox'a başlama kararı aldım. Kendimi övmek için söylemiyorum sakın kimle yanlış anlamasın yakışıklığı biriyim (sarı saçlı mavi gözlü) modelikde yapıyorum ayrıca. Ama kavga etmeyi kendimi savunmayı bilmiyorum biri laf atınca istemesem de kavgaya itilince hele de bunlar kız arkadaşımın yanında olursa( bi kere başımà geldi kendimi savunamadım allahtan çevredeliler ayırdı) bu durumu yediremedim kücük düştüm Kız arkadaşımın yanında. Ben hem kendimi savunmak hemde kız arkadaşımı korumak adına bu spora başlamayı düşünüyorum şimdi sorum şu çok Fazla dayak yer miyim sarışın olduğum için benim tenim fazla hassas bu spora başlamamak için bir sürü nedenim var ama ben bu spora başlayıp nasıl yumruk yenilmez yumrukdan nasıl kaçılır kendimi savunmayı ve en önemlisi yumruk atmayı öğrenmek istiyorum. Bu spora başlamalı mıyım çok dayak yer miyim sizin önerebieceğiniz başka spor var mı?

2. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Korkma antreman sırasında dayak yemezsin kolay kolay( iki haftada bir veya maksimum 2 kez sert darbe alabilirsin bak fark ettiysen dayak demiyorum darbe diyorum ayrıca bu gittiğin salona göre değişir yani eğer hocan amatör biriyse işi tam bilmiyorsa darbe bile almazsın ama hiç bir şeyde öğrenemezsin boşuna gidip gelirsin biraz darbe almayı göze almalısın ki sokakta çok daha kötü durumlarda kendini koruya bilesin) Eğer sadece sokak için öğreniceksen ve tekme atmayı sevmiyorsan boksa gitmeni öneririm. Bu arada yaşın kaç?
    Dip Not:
    #Acı olmayan yerde gelişmede olmaz.
    #Eğer yürek yoksa 5 yılda gitsen bişey değişmez, sen vursam mı ? Vurmasam mı? Diye çekinirken adam oturtur yumruğu. Geriye ne boksörlüğün kalır ne erkekliğin.

Fatih199603 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş