Kick bokscular gelin

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Gökbörü12 tarafından 12 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gökbörü12

Gökbörü12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba arkadaşlar.Ben 19 yaşında üniversite öğrencisi biriyim.Fiziksel olarak yaptıgım hiçbir aktivite yok..okul zamanı bile yurtta yatıyorum sürekli yatağa yapışık yaşıyorum resmen..böyle olmama rağmen kilolu biriside değilim.eskiden tae-kwon-do yapmıştım küçükken gayette iyidim.sonraları bıraktım ve unuttum gitti.2-3 sene önce boks yapmıştım sonra onu da bıraktım.ama yumruk atma tekniklerim hala sağlam..boksu bıraksam bile ara ara yumruk antremanı yaparak unutmamaya çalışıyorum.her neyse şimdi ben kick boksa başlamayı düşünüyorum.çünkü hantalım estetik ve atletik değilim kondüsyonum sıfır bi merdiven çıkınca nefes nefese kalıyorum sol bacagımla middle kicki bile zor atıyorum düşünün artık.böyle vahim bir haldeyim.bu halden kurtulmak için ve eskiden beri dövüş sporlarına olan merakım ve isteğim yüzünden başlamayı düşünüyorum.ama sizce yaşım geçmiş mi ? her ne kadar böyle uyuşuk gibi dursamda kafaya koydugum bir işi azim ve hırsla hallederim..dayak yemek yumruk yemek falan sıkıntı değil benim için caydırıcı birşey değil.

uzatmadan tekrar sorumu sorayım ben en iyisi sizce 19 yaş kick boks için geç mi ?

2. Muhammedali67

Muhammedali67 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Remy bojansky 18 yaşında kick boks a başladı golden glory sporcusu oldu ağır siklet dünya şampiyonluğu yaşadı bence önce bir kaç ay fittnes ardından kick boks yapın en azından hantallığınız gider

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş