kick boks

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BordoBereli-74 tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BordoBereli-74

BordoBereli-74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 3 aydır kick boks yapıyorum ama aklımda takılan bir konu var bizim hocamız güney koreli bir çok branş görmüş ve bende bunun için salona yazıldım hoca iyidir diye ama hoca yaklaşık tam 1 aydır salona gelmiyor derslerimiz hep boş geçti 3 aydır gidiyorum öğrenebildiğim nerdeyse hiç yok denilcek kadar az sizce ne yapmalıyım 1 ay önceden felanda 3 kere gelmemezliği olmuştu sizce çıkmalımıyım yardımcı olun salonda 5 kişiyiz rahat çalışıyrouz ama hocanın geldiği yok doğru düzgün

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    daha iyi bir hoca ara kendine eğer bir hareketi farkında olmadan yanlış yapmaya başlarsan bunu düzeltmek zaman alacaktır ve bunu yaşamak psikilojik olarakta kötü birşey bence yeni bir salon en iyisi.

3. BordoBereli-74

BordoBereli-74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum kardeşim hoca bilerekmi gelmiyor yoksa gerçektende bir işimi var anlamadım malum hem para hemde zamanım boşuna gidiyor başkaları 3 ayda kendini savunabilcek durumda olur ben daha başlangıçtayım

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    vakit ve nakit önemli.senin kararın ama iyi bir alternatifi varsa orayı bırakmanı öneririm.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş