Kendimden 5 yaş küçük kıza aşık oldum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tayfun2161 tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimden 5 yaş küçük kız aşık oldum çok saçma gelebilir ama gözler o saçlar :( imkansız gibi ama itiraf ediyim dedim. içim buruk :S

2. Kıvan Ç

Kıvan Ç Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Profiline baktım, bu durumda kız 12 yaşında oluyo.Her ne kadar olsada ergenliğe bile girmemiş kıza karşı duyduğun bu ilginin adı sübyancılık oluyo.Aman dikkat et.
    Sen 25 kız 20 yaşında olsa sıkıntı olmazdı ama bu durumda sakat.

3. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Ne varki bunda mahallede geçen bi abimiz evlendi eşi ondan 9 yaş küçüktü.

4. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar ben cinsel bir duygu hiç hissetmiyorum esmer kız kanım çok kaynadı sadece bana ait olması onunla bişeler yapıp gezip dolaşmam bile yeterdi bana ama malum dyrbkr beşikteki bebeğe bile namus gözüyle bakarlar pff.

5. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    onunla gezip dolaşmayı ancak onla evlendikten sonra yapabilirsin.sen evleniceğin kişiyle bir sürü erkeğin gezip tozmasını,onun elinin tutulmasını ister miydin? anladığım kadarıyla niyetin ciddi değil,yani evlilik değil. madem aşıksın,o zaman kıza müslüman olup olmadığını sor.bak 1 ayeti inkar hepsini inkardır,insanı anında kafir yapar de.başörtüsü farzdır,namaz farzdır de,bakalım kabul edicek mi.ederse eğer,yani müslümansa,facebook'unu al yazışın facete evleneceğiniz zamana kadar.o da seni severse neden beklemesinki,yaşı sorun etmez.askere git gel,işe de başla ve evlen kızla.askere gitmeden de evlenebilirsin. o da seni severse,ben senin yerinde olsam,eğer gerçekten aşık olsaydım bunu kıza söylerdim direk,seni görüp beğendim,müslümansın dimi derdim.evet derse itikadını sorardım,ehli sünnet itikadında ise evlenme teklif ederdim direk.evlenme teklif edince hemen evleniceksin diye bişey yok.kız da seni seviyosa bekler zaten,bu süreçte de telefonla ve msn'den ya da faceten yazışırsınız. kızı ailenle tanıştırırsın,kızla 2 şahitle dini nikahı kıyarsın,kız da sizin evinize yerleşir olmadı :) bunun ayıbı yok,dinimiz kolaylık dini,sonra başka eve taşınırsınız.5 yaş çok değil,umutsuzluğa kapılma ama kesin gözüyle de bakma ki hayal kırıklığına uğrama sonra

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
    eleroniel bunu beğendi.
  6. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen kesin gözlee bakıyorum ister istemez ama hayal kırıklıgından korkuyorum neyse dünyanın kanunu bu ;)

7. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Yaş kriteri çok farklıdır.Hele araya ergenlik dönemi gibi bir dönem giriyorsa işin zor.2 yıl sonra kazanırsan sen üniversiteye gitceksin o daha ortaokullu olcak.
    12 YAŞINDAKİ KIZIN BİR GÜNÜ DİGER GÜNÜNE TUTMAZ.
    Edit:Din dil ırk bu konuya karıştırmayınız lütfen.

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
    Rambo16 bunu beğendi.
  8. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bi günü bir gününe uymaz ne yapim ölimmi :D :D :D

9. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaş olabilirsin.Benimde kız knkarım var .çok güzeller Fakat istedigi kadar güzel olsun sonuçta kankam.Sen kıza Güzelliginden vurulduysan işin var.

tayfun2161 bunu beğendi.
  10. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    12 yaşındaki kız için bir şeyler yapman gerekmez ve yapmamalısın. 15 yaşından küçük her insan "çocuk" sıfatındadır. Olay Diyarbakır falan değil, 12 yaşında bacın/kızın olsa yaşıtın bir erkekle el ele gezmesini istemezsin, ama kızıma/bacıma aşık da demezsin. En iyi ihtimalle "aşıksa bekler" dersin ki muhtemelen bu kadar anlayışlı olmazsın. Olay bu kadar basit.
    Aşk el ele tutuşmak, gezmek değildir. Sabredip beklemektir bazen. Yaşın 17, yadırgamıyorum duyguların karışık olabilir, "genç" bir kız olana kadar beklersin. Bu süreç sana, ona aşık olup olmadığını öğretir.

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş