katina77 kan degerlerim

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve katina77 tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Öncelıkle herkeze mrb dun ıdrar testı ve kan testı yaptırmaya gıttım. doktora anlattım spor yapıyorum test yaptırmak ıstıorum dıe.....
    ıdrar testımde protein + cıktı bugunde kan testlerım elıme gectı 2 tane yuksek cıkan degerim var Fosfor ve Alkalen Fosfataz doktor sporla ugrasanlarda bunların yuksek cıkabıldıgını soyledı ama ben yınede sıze danısmak ıstedim.....
    sımdıden herkeze tesekkurler

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Alkalen Fosfataz bildiğim kadarıyla kaslarda travma olduğunda yükseliyor. Daha doğrusu sen ağırlık kaldırdıkça kaslarında oluşan çatlaklar bunlar. Bende 2 hafta önce yaptırdım ve benimkilerde yüksek çıktı.

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    idrarda protein + çıkmasını doktorlar nasıl yorumladı ve değerleriniz neydi çok merak ettim çünki bende de aynı durum oldu doktorlardan biri idrarda protein çıkmasına şöyle yorum yaptı: böbreklerin iflas etmiş diye. supplementleri kes dedi. ben de dedim herhalde az su içiyorum. başka bir doktor ise supplementler ile çok alakası olmayacağını suyu arttırmam ile de düzelmeyeceğini söyledi 1 ay sonra bir daha test yaptım suppl. kesmemiş olmama rağlem protein çıkmadı. doktor da dedi bir anormallik olmalı 1 ayda düzelmez. ilk test hatalı olabilir dedi. kafam birgüzel karıştı ben de suppl. devam ettim.
    aslında idrarda protein oldukça ciddi bir durummuş, bence tahlili tekrar edin 2 hafta sonra.

4. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    ıdararımı plastık bardak ıcıne yaptım ondan sonra hemsıre geldı ıdrarımın ıcıne cubuk gıbı bısıy soktu ordan baktı + ve - vermeye basladı ıdrara bi tek protein + verdı bunu doktora goster dedı doktorda kan testlerinide gorelım anlarız dedı bısıyın olup olmadıgını ertesı gun kan test sonuclarımı gosterdım bısıy yok dedı
    2 ayda bır kan ve ıdrar testı yaptır bana dedi....

5. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    tipik sporcu değerleri.

pastnova bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş