Kaslara yağ enjekte edilmesi.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tan___ tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Mrb arkadaşlar benim sıkça duyduğum konulardan biri şu.Daha önce avrupa ülkelerinde hatta son zamanlarda bizim ülkemizde de yayılmaya başlayan,az ve zor gelişen kaslara yağ enjekte edilmesi gibi bir laf duydum.yurt dışındaki yıllardır bu sporla uğraşan kuzenlerim bunlar için özel üretilen yağlar olduğunu söylüyorlar.Özellikle baldır ve bacak kasları zor geliştiği için bu bölgelere daha çok kullanıldığını duydum.Bununla ilgili düşünceniz bir fikriniz varmı.bench_O

2. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Synthol'den bahsediyorsanız bu ilaç zor gelişen kaslara yardımcı olan birşey değil oturduğu yerden balon olmaya çalışanların ilacı :) Ve çok kötü bir görüntü sergilerler emin olabilirsin resimlere bakıp.

3. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    syntholu görmüştüm ama bu benim bahsettiğimle aynısı olduğunu aklıma getiremedim.

4. muzduzgit

muzduzgit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle bir hastalık var kaslar yağ tutuyor ve şişiyor bakınca şişkinmiş gibi ama işlev olarak güçsüz kalıyorlar.
    Kötü bir hastalık googledan psödöhipertrofi (pseudohypertrophy) (yalancı şişme) yazıp bakabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş