kaslı erkek ne işe yarar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cenci tarafından 29 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
  2. Numberten

Numberten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir grup kompleksli insan işte.Hadi bayanlar hoşlanmıyorum diyebilir ama erkeklerin kaslı erkeklere laf etmesini sadece kıskançlıga ve miyaww miyaww mundarr olayına baglıyorum.

3. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    oradaki yorumları destekler nitelikli kaslı erkeklerin olduğu aşikar. beynini bir kenara bırakmış, sırf kaslarıyla haraket eden kişilere inat bu spora başladım da diyebilirim. beyin gücüyle seni alt edemeyip kasları ile ezmeye çalışanlara bak ben de hem güçlü hem de zekiyim diyebilmek için...ve çok fazla güç bazen insana beynini unutturur. direk dalarsın karşındakine.....konuşmadan, tartışmadan. bazen konuşup tartışmak zor gelir adama....

4. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yeni kuşağın bu tür durumlara bakışı daha farklı onlar barbar conanı tanımıyorlar bruce lee ye hayran değiller veya he man çizgifilimlerini izleyip oyuncaklarıyla oynamamışlar vs. vs. Bu kuşaktan bahsediyorum ben, bu doğaldır aslında böyle ortaçağa özgü maço durumlara yabancılar 8) .

Kızlara gelince, onların çoğunu ciddiye almaya gerek yok inanın bana, çünkü fiziksel olarak ta, zihinsel olarak ta biz bir adım öndeyiz.

İşte o kadar.

Selametle.

5. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu şöyle açıklıyorum bu demiş oldugunuz sitede yorum yapan tipler mutlaka bir body salonunun tezgahından gecmiş ve malesef başarılı olamamış tiplerdir

teyzemin oğlu bir gün bana teyze oğlu birazda beynini geliştir demişti ama hiç alınmadım takmadım bile anlayacagınız tın ama araştırdım ve onunda bi zamanlar body salonuna 3 ay gidip hayal kırıklıgına ugramıs oldugunu anladım bu tipler iki ay body salonuna gelip vucut yapacagını sanan narsist egoistler olup 2 ay sonra teyze oğlum gibi hüsrana ugramıs tiplerdir

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    @siyahada, peki madem ole sayalim bir kac sey.
    ama once sunu belirteyim, arnold gibi kaslara sahip olmak icin temizinden 10 sene cok disiplinli calisman lazim(adamin isi bu yani profesyonel bir meslek .ok atmadan once dusunmek lazim) ama yok cabuk olsun dersen ilac benzeri seyler kullanabilirsin ki bu profesyonel adamlarin tercihi degil pek. fakat kosu, yuzme gibi insan dogasina yakin sporlarla desteklersen antremananini gercek kas denilen yuzuculerin sahip oldugu kaslara sahip olursun ki bu durumda goruntun arnold degil 80'lerin jonlerine benzer.(patrick swayze, brad pitt vs)
    kasli erkek derken bu kaslara sahip olanlari yada uzun zaman disiplinli antremanlar sonucu ister istemeden bu kaslara sahip olmus erkekleri kastediyorum.

1)evet posetde tasir, kavanozda acar, tasinmayada yardimci olur yeri gelir yemek yapar ve besin degerlerini bildigi icin seninde saglikli olmana yardimci olur. yani aksam seninli salata yiyebilen bir erkek kastım.
    2)giydikleri uzerine yakisir, takim elbise giydiginde latif dogan'a degil uzerine tirmanmaya calisacagin bir adama benzer.
    3)muhtemelen uykusu duzene girmistir ve bu gun icindeki enerjisine yansir artik gerisini sen hesap et
    4)spor yapma disiplinini kendisine katabildigine gore saglam bir karakteri var demektir.
    5)vucudu guzellesen bir erkegin kendisine guveni gelir otdan .oktan seni kiskanmaz
    6)zeka ile kas arasindaki orantiyi anlayabilmis degilim. bilemiyorum birlikte oturup np hard problemimi cozmek istiyorsun yada avrupanin kulturel hareketlenmesinde 68 marxist kadin harekatinin oneminimi tartismak?
    7)bu erkek yasina ragmen genc gosterectir ki buda faydali bir sey.(37 yasindadir dedigim spor hocam 50 yasinda cikti)

yani yeri gelir kassiz bir erkek ne ise yariyorsa o ise yarar yeri gelir yaramaz. tamamiyle sana bagli

bu yazı çok hoşuma gitti kim yazdıysa helal olsun

Mighty MO ve Azi bunu beğendi.
  7. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    son zmanlarda body olayı üniversite gençliği arasında baya popüler hale geldi. hemen hemen her kampüste her üniversitenin muhakkak kondüsyon salonu vardır. ben ilk demir ağılıklarlan bizim üniversitenin, ege üniversitesi, salonunda tanıştım. ondan önce küçük bir ilçede ,gerçi okadar da küçük değildi ama 90 lı yıllarda orada maalesef salon yoktu, yaşadığım için kendim betondan ağırlık yapmış onlarla yaz tatilinde evin bahçesinde çalışır dururdum.

dışarda 19-20 yaşlarındaki okumayan gençlik daha çok iş güçlen meşgul olduğu için pekte spor yapmaya zaman ayıramıyor. üniversite gençliği birşekilde bu spora başlıyor ve daha sonra bizler gibi müptelası olanlarda devam ediyor.

bana kimse şimdiye kadar beynini geliştir demedi. okulu bitirdik. iyi kötü bir iş, iyi bir eş bundan sonrası allah kerim...sağlık sıhhat yerinde olduğu ve dert tasa olmadığı müddetçe salonun yolunu daha çok aşındıracağız galiba.

varsın kaslı adamlara dil uzatıp dursunlar. biz kaslarımızlan toplumdakilerden farklı olalım. herkes götlü göbekli onlara kimse birşey demez. o tip erkekler sorgulanmaz. kaslılara gelince yok iğrenç, göbekliler çok mükemmeller ya, artık yeter, göbek içinde aynısını söylesenize, adam göbeğinden şeyinin şeklini unutmuştur, kaslı erkekler kadar başınıza taş düşsün ne diyeyim.

8. CENTAUR

CENTAUR Guest

Linki inceledim, şu neticeye vardım, kaslı erkeği savunanların yazıları daha akıllıca gibi geldi bana, fakat aynı fikirde olduğum için değil, gerçekten öyle.
    En çok ta bayanlara uyuz oluyorum bu konuda.
    Konu son derece salakça yani mesela 'Yarış Motoru Ne İşe Yarar' çok fazla işe yarayan bişey değil fakat insan daha çok buna hayranlık duyar, sahip olmak ister veya son model pahalı spor araba, yolcu otobüsünden daha az işe yarar...
    Kimse böyle bir başlık açmaz, bu konu başlığı buram buram komplex ve saygısızlık kokuyor
    :x Şöyle bir başlık açılsaydı ne cevap verirlerdi acaba?
    :idea: :evil:
    Güzel Kadın Ne İşe Yarar?

Hımm? Aklınıza bişey geliyor mu doğru düzgün?.

9. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler veyron cok güzel anlatmışsın

sizler farklısınız çünkü sizler sporcusunuz yürüdüğünüz zaman göbeğiniz sizden önce yürümüyor yaşlanmak yada kalp krizi veya damar tıkanıklığı gibi bi sorununuz yok ilgi cekmenize gerek yok zaten omuzlarınızda geniş bunlarda ilave edilebilir

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Body salonuna vereceğin parayı gidip dumanaltı kahve köşelerinde okey+maximum abdes suyu çaya versen daha akıllı olursun tabi bu ülkede :) Öncelikle kızlardan başlayalım.Malum ülkemizin kızları hiç spor yapmıyorlar.Genetik olarak ta daha tıknaz ve kilo almaya müsaitler.Gerek okulda gerek başka yerlerde şöyle fitness diyebileceğin bi vücuda sahip kaç kız vardır?Bence yüzde 0.01 en fazla.Çook iyi biliyorum hepsi de define ve atletik bi vücuda sahip olma ister,fakat gerek genetik olarak gerek te tembellik mi diyelim bu pek mümkün olmaz.Ee fitness tarzı spor yapan kadın ülkede çok az olduğundan,erkekler de VG az çok olduğundan .ok atacak rakipleri de erkekler olur illaki.80-90 cm bi bel ve kamyon tekeri gibi bi kalçaya sahip bi kızın tutup VG yapan bi erkeği eleştirmesi kadar komik birşey yoktur :) Diğer arkadaşlarım gibi ben de her zaman bu aptalca davranışlara maruz kalıyorum,ama tıın.Ve bu küçümseme triplerine giren kızlar da hep türk ve kamyon tekeri modelli kızlar emin olun :D Ben daha hiçbir yabancıdan böyle kedi-ciğer triplerini duymadım,duyacağımı da sanmam. Okulumda bi çok yabancı uyruklu insan da var.Yabancı ya da farklı olduğu için değil,gerçekten onlar kendilerine önem veriyolar,dal gibi fizikleri var ve bizimkiler çatır çatır çatlıyorlar kıskançlıktan ;) ZAten bizim kızların o fizikleriyle bulacakları adamlar da piknik tipi erkekler olur,tanıdığım ne kadar VG çalıştırıcısı varsa hepsinin eşleri de fitness çı ve düzgün fizikli bayanlardır.Davul bile dengi dengine :D Özetle arkadaşlar gülün,geçiiin işinize bakın,kaslı vücudu sevmiyolar diye de kasmayın kendinizi,devam edin ;)

11. etsutyumurta

etsutyumurta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ahahah yazik valla acidim yaaa
    kizlar bile duzgun fizikden hoslandiklarini soyleyemiyolar zor bulabilceklerini bildikleri icin
    tembel insanlar iste

12. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu siteye üye olup ağızlarının payını vermeye ne dersiniz?

13. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Orda konuyu bilen sporcu arkadaşlar yorum yapmış üye falam olmaya çalışmayın bişey anlatamazsınız!
    çünkü sitedeki
    kızlar-Alışverişi spor sanıyor
    Erkkelerinde kompleks duyguları mantıklı düşünmelerini engelliyor!
    Atıp tutuyolar ama ordaki kızların hepsi Brad pitt in vücudunu görünce dipleri düşüyor nedense!

14. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    "Kaşlarını aldıran kız ne işe yarar?" diye bir soru dünya döndükçe tartışılmayacaksa bu da tartışılmamalı. Kişinin kendi için yaptığı birşeyi, durumdan kendine pay çıkarıp, üzerinden bana yaranmaya çalışıyor nevinden mesajlar çıkartıp mabadını havalandıranlara itibar etmemek gerek. Sonuçta internet piyasasında kendini üzerine sineklerin saldırdığı bir parça tezek zanneden çok dişil humanoid var. Webcami burunlarının köküne soktukları fotoğraflarla erkek avına çıkıp milletin kendileri için çıldırdığını, kolunu bacağını şişirdiği zannıyla heves edip yazı yazmış çoğu.
    Netice itibariyle, her zaman derim, herkesin alıcısı, talibi, ihtiyaç duyanı var. İhtiyaç duymadığını iddia edenler için çabalayan da yok. Kendi kendilerine gelin güvey olmuşlar bize de izlemek, eğlenmek nasip olmuş.

pedro ve Azi bunu beğendi.
  15. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Kapkalın bacaklar ve android gibi bi trapez tabiki çirkin durur.Ama geniş omuzlu bir erkek tabiki farklıdır.Brad Pitt'in estetiğinde önemli bi unsur da geniş omuzları değil mi? Truva'da vücut yapınca bayan hayranının kalmaması lazımdı ama bilakis Truva'dan sonra hayran sayısı patladı! Komplex ve çelişen insanların yorumları işte o sitedekiler :lol: Gülün,geçin :badgrin:

16. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    schwarzxxl ufkumuzu açıyorsun her zmanki gibi

Eksisozlukte senin için yazdığım yorumun son cümlesini burayada yazıyoruum

bkz: üstat

17. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    eyvallah veyron. sağol. sporla vakit geçirdikçe aleyhteki beyanatlara da bağışıklık kazanıyoruz.

Azi bunu beğendi.
  18. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Gelişigüzel verdiğin fikir beyanatları insanın gönül gözünü açıyor harbiden

19. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Soruya bir cevap da "Arabesk" filminden gelsin.

Sosyomat üyesi, pc başı sosyali kızımız bir body salonuna girer:
    - Ağalar, kaslı erkek ne işe yarar?
    - Gösterelim anam!!

Azi bunu beğendi.
  20. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Iste budur !! Olayi ozetlemissin +REP :)

Sayfayı Paylaş