1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kasimdan bu yana vucut gelistirme

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Herkules tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Herkules

Herkules Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Stockholm
    Merhaba, forumu uzun zamandir takib ediyorum. Isvecte yasiyorum ve 15 yasindayim. VG sprouna kasimda basladim, ondan evvel 2-3 ay boyunca kondisyon ve cok az agirlik antreamani yapmistim.
    Boyum : 1.80
    Kilo: 76

Supplementler: Whey protein, fast carbs, Amino rush ve bugun kreatin monohydrata basladim.

Iyi kötu elestirileri bekliyorum. :)

http://img191.imageshack.us/g/img0088wu.jpg/

2. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bence başlangıç için güzel fakat hedeflere bakmak gerekli yani ne istiyorsun nereye kadar yapacaksın? bunu bir spor olarak mı yoksa bir yaşam biçimi olarak mı düşünüyorsunuz?? bunlara karar verdikten sonra ciddi bir kanaat getirilebilir ancak..

3. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    8 ayda guzel bir gelişme yakalamışsın tebrikler beslenmen nasıldı ? whey-creatin-amino gibi takviyeler alıyormuydun ?

4. Herkules

Herkules Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Stockholm
    Amacim dopingsiz nekadar buyuyuye bilirsem buyumek, yasam stili gibi olarak diyebiliriz. Supplement olarak whey, fast carbs, amino rush ve bcaa kullandim. Simdi bcaa kullanmiyor. Bugunde Kreatin kullanmaya basladim. Suplementler haric yediklerime de biraz dikkat ediyorum.

5. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ben hiçbirşey kullanmadan spor yapıyorum benim bildigim iyi bir vucut için 6 ay iyi bir alt yapı çalışması yapılmalıdır 6ay iyi bir alt yapı çalışması yaptıktan sonra protein amino vs. kullanırsan daha iyi bir gelişim olur. ben toplamda 1.5 sene dir bu sporu yapıyorum bunun yanında boksta yaptıgım için sadece iyi besleniyorum protein filan kullansam çok daha iyi olabilirim ama biryerdede vucudu agırlaştırdıgı için kullanmıyorum. bence gayet başarılısın kolay gelsin.

6. Herkules

Herkules Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Stockholm
    Protein vb sporcu besinlerini kullanmak icin 6 ay beklenmsinin gerek oldugunu zannetmiyorum. Supplementler sonucta antremandan sonra protein ve karbonhidrat depolarini full`leyen bir urun ve maximum gelismek icin bu önemli. Supplementleri kullanmak veya kullanmakda herkezin kendi karari, ben supplementlerin gun icinde ve antremandan sonra protein ve karbonhidrat desteyi icin kullaniyorum.

7. Herkules

Herkules Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Stockholm

Sayfayı Paylaş