Kas sorunu

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve burak147 tarafından 3 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. burak147

burak147 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2 aydır body yapıyorum ve bu sporu 1 sene yapmayi düşunuyorum. Doğal yapiyorum toz falan yok. 1 sene sonra derslerden dolayi birakmayi düşünüyorum. Herhangi bir şey olur mu?

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Algı ve bilinç sorunların var. spor dönemsel yapılırsa pek bir anlam ifade etmez.
    Vücut geliştirenler, hayatlarında başka hiç bir işle uğraşmıyor mu sanıyorsun sen.
    Bırakırsan spor yaptığın, ter akıttığın her günü çöpe atmış olursun.
    Ayrıca toz vs. kullananların doğal olmadığını söylemekte çok absürd olmuş.
    Yaşın muhtemelen ufak kardeşim. Araştır, bilinçlen sonra bir yola çık.

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  3. Endorphin

Endorphin Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Bir haftada toplam 168 saat var , sen ise haftada en fazla 5 saat yapacaksın bu sporu. Sence birakmak anlamsız olmaz mi? 1 sene değil de ömür boyu yap? Eğer sen kendini bilirsen derslerin etkilenmez. Sporunuda yaparsın dersinede çalışırsın dostum.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardanadam88 bunu beğendi.
  4. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    haftada 4 gün 45 dk 1 saat arası anaerobik (ağırlık kaldırma vb.) egsersizler yapanın , günlük hayatında daha fazla hareket (asansör yerine merdiven, toplu taşıma yerine yürüyüş vs.) etmenin ve sağlıklı beslenmenin derslerine ne gibi bir yanetkisi olabilir ?

5. burak147

burak147 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

6. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    PROTEİN TOZU KULLANMAZSAN KAS YAPAMAZSIN. DOĞAL YAP DOĞALL PROTEİN TOZU ALIRSAN AMAN ALLAH KALBİN BÜYÜR

7. 0124h

0124h Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum yeni basladigin icin senin bakis acindan bakmak gerek besin takviyesi olmadan bu is dahada zor olur senin sorunun motivasyonun olmamasi yeni baslayanlarin bir idole ihtiyac duyar hayallero olur sen bu ugurda bi cik yola herkes senin gibi basliyor soru isaretleri oluyor herkesin kafasinda bunlari dusunmek icin erken idole ihtiyacin var suan icin ileride aliskanlik yapicak zaten.

8. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Doğal yapıyorum ne dostum?protein tozunu kas yapıyor mu saniyorsun?eger bu gorusteysen dunya kadar toz da alsan iyi bir vücut sahibi olamayacaksin.tavuk yemek süt icmek ne kadar kas yapıyorsa lor peyniri neyse protein tozu odur.protein tozu kas yaratmaz kas oluşturmaz.protein tozu içip sporu bırakırsan kaslar gitmez.tavuk yiyip bırakırsan ne olursa o olur.

9. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    sakın protein tozu içme içtiğin anda ölüyon..
    arkadaşım biraz araştırıpta yazsanız sonra komik oluyorsunuz

10. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Steroid kas yapıyor ama. Savaş Cebeci'nin bir video'sunu izledim. Hiç ağırlık çalışmayan bir insanda bile kas kütlesinde artış oluyormuş steroid kullandığı için. Bana inanmıyorsan, Savaş Cebecinin o video'sunu bulup sana atabilirim :D

11. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    savaş cebecinin bütün videolarını izledim izlememe de gerek yok dünya kadar steroid kullanan insan var çevremde etkilerini yan etkilerini gayet biliyorum da steroidlerle protein tozunun ne alakası var? steroidle tabiki kas yaparsın teston 3 4 katına çıkıyor.da steroid ne protein tozu ne?burda protein tozlarından bahsediyoruz.protein tozu kullanan insana doğal değil mi deniyor? veya protein tozu kas yapıyor sanıyorsun herhalde? :D

12. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Steroid kullandıgı ıcın çalışmasa bile kas mı yapıyor ? la steroid kullanıyor dedıgın adam doğal insanlardan daha çok uğraşıyorlar.. belli bir temel ve sınırdan sonra steroid kullanımı uygun 1-2 aylık sporcu steroid kullansa su tutar onuda idrarı ile beraber boşaltır ne mi kazanır? yan etkilerini.. oldu ozaman steroid kullananlar akşama kadar yatsın gelişiyor zaten.. kaslarını antremanda yormadan testesteron hormonun 1500 katına çıksa ne yazar arkadaşım..

13. ykp.jacops

ykp.jacops Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İSTANBUL
    Vay arkadas streoid kullansanda yine antreman yapmadan kas gelisimi olmaz.Bide dogal olmayan icin kullanilan soz streoidlidir sozu . Protein tozu sadece ek gidadir protein tozu sadece kana cabuk karistigi icin tercih ediliyo antremandan sonra besin sindirimini beklemek kas kaybina yol acar antremandan sonra kas kaybi olmamasi icin protein tozuyla desteklersin sadece.besin yerinide tutmaz tabikide

14. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    dostum kesinlikle katılıyorum.bu arkadaşın demeye çalıştığı insanlar sadece spor yaparak kas kazanmıyor amelelik dahi yapsa kaslara gerilim verirse gelişim yine olur proteinle desteklerse bunu kastediyor sanırım.tabiki bu durumda steroid kullanımında gelişim elde eder ama bu vücut geliştirdiği anlamına gelmez sadece kas kazanır.bu arkadaş protein tozuyla kas yapılmaz dememe karşılık beni bozmaya çalıştı iyice saçmaladı.

15. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    evet arkadaşımız baya saçmalamış.. elinizin altında kocaman bir bilgi dünyası varken bilmişlik taslayan arkadaşlardan böyle yorumlar çıkabiliyor... cehaletinin farkına varır diye umuyoruz artık

16. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Video'yu izleyin o halde. Hiç ağırlık çalışmayan insanda bile steroid kullanımında dolayı kas kütlesi artışı oluyor. Buyrun.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2016 ---
    Sen de izle video'yu.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2016 ---
    Sen de izle video'yu.

Son düzenleme: 5 Eylül 2016
  17. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Ben Kullanan birsürü insan tanıyorum.. antremanlarına ve beslenmelerıne dıkkat etmelerıne ragmen nedense yarısından fazlası istediği vucuda tam olarak ulaşamadı çünkü genetikleri izin vermedi yada istediği zamanda o vucuda ulaşamadı.. yani genetik önemli.. şimdi antremansız bir elemanın 10 haftada 3 kilo kas kütlesi kazandıgını varsayalım ki bence mutlaka o kasları antreman dışında kullanmıştır örneğin inşaatda çalışan bir elemanın steroid kullanarak kas kütlesi kazanmasına ben şaşırmam.. çünkü o kasları çalıştırmıştır ama sözde antremansız kas kütlesi kazanmış olur sabahtan akşama kadar yat sanmıyorum kas kütlesi kazanıcagını

18. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Her zaman şunu desteklerim ben konu ne olursa olsun günde bir saat insan kendine vakit ayıramazmı diye hadi bir saat deil iki saat olsun şu dersler yüzünden kndiine 2 saat vakit ayıramazmı ya insan şu ünüversiteye gelirsem göreceğim bnde ayrılırmı ayrılmazmı diye :D

19. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Derslerini hiççççç etkilemez. Sen eğer spora ayıracak 1 saatle üniversiteyi kazanamayacaksan, zaten işin iş ):
    Biz hem spor hem dersi beraber götürdük.Çok da güzel gider.

Ama arkadaşlarını ve televizyon, internet gibi şeyleri hayatından çıkar bu sürede. Gereksiz yorar, zaman kaybıdır bana göre.

Spor+ders ile sorun çıkmaz. Ayrıca kafana takılan her soruyu (matematik, fizik vs...) özel mesaj yolu ile sorabilirsin. İnterneti sadece bu amaçla kullanmalısın. Soru sorma açısından:)
    Kolay gelsin.

Paşa99 bunu beğendi.
  20. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Aradığım cevapta tamda buydu :D

Sayfayı Paylaş