1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Karsinizda 5 Numara Ile Engin Guzelsoy

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve enginguzelsoy tarafından 4 Kasım 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    ben bıraktın derken yarışları bıraktığını kastetmiştim...Antremanları heralde bırakmamışsındır.Bb aşığı olan biri antremanları nie bıraksın...SAdece yarışlara girmeye devam etmelisin diorum sadece...Devamlı zaten diete devam ediyorsun yarışlara devam et bence hem bu salonunada artı olarak reklam olur...

2. roofrider

roofrider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiye edicegin bişeyler varmi diet konusunda?

3. enginguzelsoy

enginguzelsoy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müthait
    Yer:
    izmir
    salon jonusu yanlış anlaşılmuış sanırım, ben salonu acıyorum bu dogru ama kendıme ozlel , salon çalıştıurmıycam kendıme acıyorum hayalımı gerçekleştiriyorum yanii.. Biraz luks bir haayl ama oldu işte..

diet konusuna gelince, butun sebzeleri yiyebilirsin , içine yağ ve tuz girmediği surece, etlerden yazsız olanlarını ki bu tavukta goğüs kırmızı ette dana seçmelisin, peynirin, yoğurdun bunları hep yağsız seç, gece yaatrken suz icme, çayda falan sanpa kullan ki bu gece kullanıldıgında growthu arttırdıgını okumuştum, tatlı yeme, şeker ihtiyacın odlugu zaman bunu meyvle ile gidir, hindistan cevizi,çileki,kavun gibi,

ne önemlisi pirinçç lapası bence hem cok kliteli bir karbınhidrat, hem su atımına yardımcı oluyor hemde tok tutuyor i gerçi çabuk enerjiye donustugunden vucut çabuk eritrior ama çok kaliteli bir karbonhidrat bence en iyisi...

şimdilik bu kadar beslenme kişiye ozel yapılır , b u aradlr bede dikkat edemiyorum bu wind sur fmuhabbetıne protein tozu yardımıma kasouyor 7 haftadır ıdman yapımıyorum delırme noktasındayınm aletlerim gelsede yapsai, kurban oldugumk bayramda araya gırınce salon sahıbı 5 gun tatıl yaptı , adma vucudun tatılımı var dıyınce adam bıze bagırıyo , az kaldı yakında aletlerm geliyor, bu arada çerezden uzak dur, ceviz ve badem az yiyebilirsin ama abartmamak kaydı ile, ara sıra az kuru kayısı ye,

4. roofrider

roofrider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah saolasın...

5. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    Valla iisin abi ne diyeyim kendine özel salon açmak...Çok fazla lüks sanırım...Peki aletleri nereye koyacaksın.Evine mi?yoka onun için ayrı bir yer mi aldın?

6. littlebig

littlebig Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    KAYSERI
    engin abi selam yazdiklarini okudum ve evet cok begendim katiliyorum ayrica vucut formun da cok guzel forumda tecrubelerinden yararlanmak dilegiyle...

7. enginguzelsoy

enginguzelsoy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müthait
    Yer:
    izmir
    Bulundugum yerı yeni yaptım yenidedigim 18 ay oldu. alt kat bodum , ust kat iş yerim, onun ustu annemler, onun ustundede ben otuıruyorum alt kat bodrum dedıgım yer dukkan gıbı ve 200 mt kare kompel salon aletlerini koyuyorum, üst katta 200 m2 100 m2 ben 100 m2 babam var, onun ustu annemlerinm evi onun ustude benım evım olucak inşallah en ust katı daha yapmadım, müthaitliğin en guzel yanı bu keyfine gore yap :) hemde ucuza...

8. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    peki yalnız mı çalışacaksın?partnerin yokmu...Yalnız çalışmak hiç de hoş olmayabilir..öle deilmi...YAni herzaman bipartnerin olması çalışma disiplini açısından iidir..Mesela istediğin ağırlığın altına girebilirsin.Çünkü güvencen olur arkadaşına.Hem daha ii gelişme sağlarsın daha sağlam çalıştığın için..Hem canın da sıkılmas....Başarılar diliyorum..

9. enginguzelsoy

enginguzelsoy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müthait
    Yer:
    izmir
    ben her zman tek açlışırım, yarışmalda sadece antronerum ve benım hocam olan insanla çalışırım ama onun dışında tek çalışırım, sıkılırsın demişsin ben oraya muhabbete veya haybeden idmana ddeil gerçekten idmana giriyorum 3 dakikada 3 set bitiyor dinlenmeler dahil..

lak lak edersen bitmezsi imkansız..

10. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bencede bende hep tek çalışırım, tanıdık biri lafa tutar sürekli bir şeyler sorar vs... Öyle çok tanıdığım var salona geliyorlar 2-3 kafadar hepsi göğüs+biceps çalışıyor 2 saat 15 dk :D

11. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    Orasını bilemem iki kişi çalışan ve çok da ii çalışan çok kişi tanıyorum ben.Yaklaşık3ay bende arkadaşımla çalışmıştım ve çok da ii gelmişti.Yanında destek hissediyorsun.Şimdi arkadaşım össye hazırlanıyor oyüzden yalnızım.Ama gayet ii şekilde çalışıyorduk.Bide setler arasında Dinlenme sırasında da ona yardım ediyordum.yani sırayla yapıyorduk.ve yanlış yaptığımız hareketleri falan düzeltiyorduk.Bence yalnız çalışmaktansa yardımcıyla çalışmak çok daha ii...

12. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    bence de partnersiz çalışmanın dezavantajları var
    lak lak kısmı bir yana (ki ben de katılıyorum muhabbeti sevenlerin idmanı verimsizleştirdiğine) örneğin bench press de ağırlığın altında kalırsanız ne yapıyorsunuz.
    bundan kötüsü leg press veya ters eğik bench'te ???
    altında kalmaktan çekinip düşük kilo kullanmıyormusunuz veya set içinde belki basabileceğiniz tekrarları es mi geçiyorsunuz?
    ayrıca size bir özel mesaj atmıştım galiba bakmadınız. cevaplarsanız sevinirim.

13. Buddy

Buddy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Bencede hiçbir emek karşılıksız kalmaz sonuçta istemek başarmanın yarısıdır..

14. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    "Hocam bir el atsana sana zahmet" diye sesleniyorum, elbet boşta bir hoca oluyor ;) Aslına bakarsan sen yukarıdakileri söyleyene kadar hiç düşünmemiştim, yani salonda tanımadığın birinden de yardım istesen bir güzellik yapar herhalde(ben çok yaptım tanımadığım kişilere).

15. roofrider

roofrider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yardım konusunda kotu bi anım var..bench pres te kilo arttırmıstım ve 8 de tıkandım fakat zorlama istegi iste bi tane daha cikar die dusundum yuklendim , hareketi tam tamamlamaya yakın barI bi tarafa takabildim digeri bosa kactı mandalda takmamıstım , butun agırlıklar dokuldu once sag sonra sol :) Bayag bi patırdı oldu oldum sanmıslar kim varsa gelmişti salondaki bakmaya ..Bayag moralim bozuldu programı yarıda bıraktm kactım :)

16. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    işte partnersiz çalışmanın dezavantajlarını görüyorsunuz arkadaşlar.En kötüsüde destek alamayacağınızı bildiğinizden kaldırabileceğinizden daha düşük bir ağırlıkla çalışmak..Laklak kısmı olmadığı sürece partnersiz ii olmuoyr kesinlikle....

17. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    bunları size söylememiştim. Engin Güzelsoy'a söylemiştim. çünkü o yalnız (salonda tek) çalışacağını söylemişti.

18. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Sonradan özel mesaj kısmını okuyunca bende farkettim. Alınmışız işte hoşgör :D

19. nomad

nomad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ehah aynısı benim de başıma geldi :) tıpatıp hem de

20. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Partner siz çalışmak daha iyi oluo bana göre ama bi arkadaşım yakın arkadaşım gelio bazen salona o bana ben ona yardım ediyorum birbirmizi gaza getirioz fena olmuo ama muhabbet ten dolayi set araları uzuyo

Sayfayı Paylaş