Kargo çok ucuz https://www.tfsupplements.com

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve arnoldd75 tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arnoldd75

arnoldd75 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sağlık Memuru
    Yer:
    Bursa
    Evet arkadaşlar supplement sparişleri için ucuz kargo (www.massnutrition.com ve www.netnutri.com) için açtığım başlıktan sonra şimdide yeni bulduğum https://www.tfsupplements.com sitesine üye oldum ve 3 tane deneme sparişi verdim ve ilginçtir, tek ürün içinde 19,95 ve toplamda 3 ürünüde eklediğimde yine aynı 19,95 olarak verdi kargo parasını, buda demektir ki yaklaşık 7 dolara geliyor her kutu, yani süperrrrrr......Resimleri ekledim inceleyebilirsiniz. Bu böyle olmayacak galiba benim araştırmalarım devam ettikçe burda paylaşmak isterim, ve her yeni bulduğum site için ayrı başlık açmaktansa en ucuz kargosu olan siteler diye bi başlık açayım ve öyle devam etsin, neyse bu dediğim şimdi aklıma geldi, bidahaki buluşumda hepsini bir başlık altında toplarım artık...

11.jpg

1.jpg

2. phobiabenjamin

phobiabenjamin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28

arnoldd75 acaba aırmaıl olmasın bu en az 1 ay beklemek zorunda kalmayalım sen sıparıs verdınmı elıne ulastımı ben cesaet edemıyorum acıkcası :)

3. arnoldd75

arnoldd75 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sağlık Memuru
    Yer:
    Bursa
    Ben daha önce netrition.com dan Optimum Whey Protein 1LB lik getirttim airmaillle sorun olmamıştı, airmailde malın kaybolma ihtimali ve takip edilememesi gibi sorunların olabileceğini biliyorum ama ne yapalım amaç ucuza getirtmek olunca bunu göze aldım o yüzden bi siteyi denerken önce ürün gelebiliyormu yada gelmiyormu diye önce deneme sparişi verilmesi taraftarıyım, o yüzden şimdilik ucuz kargosu olan siteleri tarıyorum sonra bunları belirleyip 2 yada 3 dolarlık ucuz bi spariş vereceğim eğer problem çıkmassa deneyimlerimi, ürünün sorunsuzca gelip gelmediğini burada paylaşacağım herkesle, sonuçta hep bilinen ve belirli sitelerden alışveriş yapıyor herkes ama bunlarda kargo hep pahalı oluyor, eğer imkan varsa daha ucuz kargo ücreti kesen siteler diye o yüzden araştırma yapıyorum, sonuçta bu araştırmam herkes için faydalı olacak.

phobiabenjamin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş