Karbonhidrat ve protein tozları

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Aragornnn tarafından 7 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Aragornnn

Aragornnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese selamlar saygılar iyi forumlar...
    Spora 2 ay gittim ancak elimde olmayan nedenlerden dolayı 1 ay'a yakın bir süre ara verdim.(iş nedeniyle şehir dısındaydım) şuan 3 hafta dolmak üzere tekrar başladım.Bu süreçte kilo almada sorunlar yaşadım istedigim şekilde kilo alamadım boy 1,75 kilo 53,5 ile 3 hafta önce başladım şuan 58 - 58,5 civarındayım.Şuan kilo artışımda bir sorun olmamakta.HArdline progainer aldım bu süre zarfında ve etkisi gerçekten çok hoşuma gitti.Ben ocak ayına kadar hardline progainera devam edip önce kilomda artış yapmak istiyorum tabi ki beslenmede bunun vazgeçilmezi.Düşüncem şu yönde kilo olarak altyapıyı hazır hale getirerek gıda takviyeleri ve beslenmeyle Ocak ayından sonraki dönemde de protein takviyesi yapmak düşüncesindeyim.Bir nevi kardonhidratla kaba işçiliği protein ile de ince işçiliği yaparken desteklemek istiyorum.Tabiki herşeyden önce düzenli beslenme şart ancak yanlız yaşıyo olmam ve gün boyu çalışıyo olmam yeteri kadar besin alamamama neden oluyor.Bende takviyeler yardımıyla bu işi gerçekleştirmek istemekteyim.Sizin bu düşüncem için yorumlarınızı merak etmekteyim sonuçta ben bu spor alanında çok yeni biriyim ve siz değerli ve bilgili forum arkadaşlarına sormak istedim.Teşekkür eder iyi forumlar dilerim..

Sayfayı Paylaş