Karbonhidrat tozu aldım yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve gsimsek07 tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gsimsek07

gsimsek07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. adım güngör yaklasık 2 aydır bodye gıdıyorum ve kılo almak için karbonhıdrat tozu aldım. fakat bi şüpheyle karsı karsıyayım bu işlerden anlamadıım için önceden protein tozu kullanıordum ve adeta kokusundan içemiyordum mıdem bulanıordu.
    Şimdi karbonhıdrat tozu aldım bodye gıden abiden superr mass markası ama bı tuhaf geldı hıc koku yok çilekli aldım sankı oralet gıbı hanı dıorum bana karbonhıdrat tozu yerıne cılek tozumu verdı kac gundur dusunuorum en ıyısı burda sızle paylasıyım dedım karbonhıdrat tozları kokmuyormu ve suyla karısdırdıımda kıpkırmızı oluo oralet gıbı. proteın tozu gıbı hıc kokmuor sadece cılek kokuor o kadar sızce bu doğal mı yoksa kazıklandım mı ? arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:25 ----------

kimse ililenmiyormu acaba ?

2. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Söz meclisten dışarı ''Gel koçum sana toz satayım şişersin'' zihniyetindeki insanlardan uzak dur. Önce bir araştır ve neye ihtiyacın varsa o şeyi ya internetten sipariş et (güvenilir yerlerden) ya da direkt olarak ülkeye sokan onaylı ürünleri direkt yerlerinden satın al. Alırkene faturasını görmek iste. Fiyatlarını da araştır.

3. gsimsek07

gsimsek07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım bunların cevabını deıl sorduum sorunun cevabını almak ıstıyorum karbonhıdrat tozu ıcerken proteın tozu gıbı kokarmı sadece çilek tadı gelıor sızce bu doğal mı dıorum sen dıosan gıt dısardan al bılmem ne nerden alıyım demıorum nasıl alıyım da demıorum dıkkatını cekerse

4. t-bag

t-bag Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım umarım böyle bir şeyle karşılaşmamışsındır diyeceğim fakat bahsettiğin durum oldukça şüpheli. bende daha önce 2 farklı kilo aldırıcı kullandım bir tanesi aynı üründü.diğeri de farklı bir markaydı ama o da pek kaliteli değildi. her neyse ben böyle bir durumla karşılaşmadım. ikisi de çikolatalıydı tatları benzerdi ama çözülme farkı olduğunu gözlemlemiştim.

yanlış bir bilgi vermek istemem ancak bazı markalar gıda boyası kullanmıyor ürünlerinde(nedenini bilmiyorum). bundan dolayı tatta ve kokuda bir farklılık olabilir.yine de bahsettiğin gibi bir durum olmaması lazım tozu süte karıştırıpta dene. KOLAY ÇÖZÜNMEMESİ LAZIM. 2-3 dakika karıştırdığımda bile dipte çökme oluyordu. Ayrıca bizzat tanımadığın öyle kişilerden alışveriş yapma. Bana salondaki hocam aynı ürünü satmıştı 160liraya kutunun üstünde 140$ yazıyordu."bak sana kıyak geçtim" demişti. Durumdan kıllanıp evde internetten baktığımda 140 liraya sattıklarını görünce epey bir küfür etmiştim adama. Bunları söylememin sebebi bu tür olaylarla karşılaşmak hoş değil.İnsanları bu spordan soğutuyorlar. Bundan sonra dikkatli ol.Dediğim gibi kazıklanmışsın gibi duruyor ancak umarım öyle bir durum değildir.

sana tavsiyem herkese güvenme. alacağın ürünleri iyice araştır.bu forumda yeteri kadar bilgi var.
    yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Son düzenleme: 31 Mart 2010
  5. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yazdıklarından birşeyler çıkarabilmek gerçekten güç zira ne yazdığını okumak ve akabinde anlamak gayret gerektirici bir eylem. Konuya dönersek üstteki kullanıcının demiş olduğu gibi şüpheli durum ve büyük ihtimalle kandırılmışsındır. Ben, bundan sonra nasıl bir zihniyet ile alışveriş yapman konusunda sadece bilgi vermek istemiştim ama dersen bana iyilik yaramaz; o vakit oralet içmeye devam edebilirsin.

İyi forumlar.

6. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    kilo almak için karbonhidrat tozu almana gerek yok gainerlar supplement dünyasının en saçma ürünleri bana göre. sonuçda karbonhidrat günlük alımını arttırdıkdan sonra herşekil kilo alırsın fakat önemli olan kas olarak kilo almak yağsız. gainer yerine protein tozu alman senin için daha iyi olur. sonuçda protein alımı zor olan. karbonhidratı kilona oranla fazlasıyla arttırabilirsin. özellikle kompleks karbonhidrat alımını arttırdıkdan sonra yanında yeteri kadarda protein aldıkdan sonra kas inşaasına başlarsın. idmanıda sağlam çıkardığını varsayarak söylüyorum. gainerların yarısı şeker zaten.hiç gerek yok.

soruna gelince protein aynı protein aroması gibi olması lazım hiç kullanmadım ama sonuçda aromaları aynı oluyor. doğalmı dediğinde biraz garip olmuş sahtemi diye soruyorsun herhalde aldığın yere, kişiye güveniyorsan kullan.

Coyote bunu beğendi.
  7. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    şahsen katılıyorum. kilo almak istiyorsan, kas kütlesi olarak kilo almak istiyorsan kaliteli karbohidratlara yonelmelisin.

Yulaf ve Makarna bu iş için idealdir.

Ayrıca kaliteli yağlardanda tuketmelisin. Tuketmelisinki testosteron yapımını yukseltmen için.

Hepsi bir butun antreman beslenme dinlenme. Gerisi de cok onemli.

8. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    esmer piriniç ve esmer makarnayı da ekleyebiliriz kaliteli karbonhidrat kaynaklarına.

9. gsimsek07

gsimsek07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginiz için çok tşk ederim

10. oguzhan_c

oguzhan_c Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben neredeyse günde 7 8 öğün yemek yiyorum ama hala sabit 55 kiloyumm istekli düzenli yemekle olmuyo işte bazılarının ki

11. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    yediğin gofretleri yada yediğin bi muzu araöğün olarak nitelendiriyorsan ben 50 öğün yapıyorum:D

Sayfayı Paylaş