1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

kararsızlık ve 4 ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve skajusz tarafından 13 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar su anda fitness salonunda vücudumu sekle sokmaya calısıyorum. fitness salonu fakat imkanlar oldukça geniş . bu salonda 2. ayın sonundayım bundan öncesinde 2 ay boyunca body salonuna gitmiştim. ücreti azdi ve imkanlarda kısıtlıydı. fitness salonunda ilk ay sadece kardio yaptım ve 85 kilodan 82 ye düştüm beslenmemde bir değişiklik yapmamıştım . bu ay ağırlıklara geçtim fakat moralim oldukça düşük . şöyle bir bakarsak yaklaşık 4 aylık bir çalısma geçmisi var fakat vücudum tıpkı kadın vucudu gibi artık hormon kontrolü falan yaptırmak geliyor aklıma

zayıflamak istiyorum yuzumdede yağ oranı fazla fakat sanırım zayıflıktan olsa gerek vucut ince ama leğen kemiklerim ve kalça çok geniş . bu kötü bir görüntü ortaya çıkarıyor ne yapmam konusunda hicbir fikrim yok . antrenman oncesi 15 dk koşu 5 dk bisiklet yapıyorum artık cardio yapmak istemiyorum açıkcası kararsızım . ne yapmam konusunda yardıma ihtiyacım var teşekkürler

2 ay önce body salonunu bıraktığım günkü fotoğraf :

http://i52.tinypic.com/2mgp0ex.jpg

bugünkü fotoğrafım :

http://i56.tinypic.com/2djv5g7.jpg

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    resimden gordugum akdarıyla vucudunda kas diye bırsey yok ondan kadın gıbı gozukuyorum dıyorsun tavsıyem kardıoya devam ama kardıodan sonra a guzel bır body calısmanı onerırım ve yemeklerını haslama ve ızgara yapark yeme çalıs ve yagı azaltıp proteını artırıp guzel bır calısma yapman gerek

ust vucudunu gelıstırırsen o bel bolgen kucuk gozukucektır

Sayfayı Paylaş