Kararlıyım bu sefer kesin veriyorum

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve rexex tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rexex

rexex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba boyum 1.78 kilom son ölçtüğümde 118 idi ki yine ölçer editlerim. 4 yıl önce yaklaşık 80 kiloydum ki buna 100 kilodan aşırı spor yapmadan ve gevşek bir diyetle çok kısa sürede ulaşmıştım. Fakat sağlıksız beslenme ve 0 hareket ile kilomu 4 yılda %50 artırarak bu yürüyen garip şeye dönüştüm. Bu sebeple artık kesin olarak kilo vermeye karar verdim çok büyük hedefler koyup moralimi bozmayacağım fakat ilk hedefim 100 kilo ki 20 kilo aslında küçük bir hedef sayılmaz:) . Çabuk kilo verip alan bir yapım olduğundan kısa sürede bu hedeflediğim kiloya ulaşacağımı düşünüyorum ondan sonra da hedefimi yine yenileyerek 80'e düşmeye çalışacağım. İlk etapta kas yapmak gibi bir niyetim yok mevcut kaslarımın ne kadarını koruyabilirsem o kadar iyi. Program olarak p90 ile başlamayı düşünüyorum 100 kiloya indikten sonra da programı ağırlaştırıp p90x e geçebilirim onu daha kararlaştırmadım. Yoğun tempom yüzünden bu hafta spora başlayamayabilirim belki ama öncelikle sağlıksız beslenmeyi tamamen ortadan kaldırıyorum (ki sadece bunu yapsam bile 80 e ineceğimi biliyorum ya işte ). Her neyse burada uzmanların olduğunu bildiğimden şöyle bir kendimi tanıtayım dedim ileride sorularım vs. olursa umarım cevaplarsınız. Kilo vermek için her türlü öneriye de açığım.

Sayfayı Paylaş