Kar yagisi sizi nasıl etkiliyor ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve AxiboY tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Merhaba arkadaşlar benim acayip canımı sıkan bir durum oldu ve sizlerle paylaşmak istedim.1 yıl öncesine kadar şehir merkezinde çarşıya 5dk yürüme mesafesinde oturuyordum fakat artık mahalle ortamından ayrılalım dedik ve şehir merkezine kendi araban ile 5dk mesafede yüksek kesime taşındık Kocaeli İzmit'e gelen yada ikamet eden kişiler bilir bağçeşme'yi şehir merkezi sayılıyor ama yüksek olduğu için 2-3 derece fark ediyor.Aşağıda sulu kar yağıyorsa eve nasıl gideceğim planları yapıyorum çünkü yukarı da kar yağıyor. Dün başıma geldi yine iişten çıktım kursa gittim ingilizce kursum normalde 21.30 da bitiyor ama baktımki çarşıda bile kar yağıyor kurstan çıktım şükürler olsun otobüs çıkıyor dedim ve bindim yarı yola gelemeden otobüs kaldı yolda tüm yolcular arabanın içinde bi arka tarafa bir ön tarafa koşturuyor otobüs çıksın diye :) herneyse indik otobüsten ve hemen bir taksi geldi atladık taksiye 2-3 kişi takside bi 50 mt çıktı oda kaldı mecburen indik 15dk yürüdükten sonra eve ulaştık..Fakat gece de hızını kesmeyen kar sayesinde sabah otobüs gelmedi taksi bulamadım hepsi full ve yürüme indik yine işe ama bugün spor günüm haftanın 4günü gidebiliyorum zaten bugünde iş çıkışı spora gideceğim ama kar devam ediyor eve çıkamayacağım galiba geçen sene bacak idmanından sonra komple yürümek beni öldürmüştü düz yol yürüsem sorun değil ama 3km boyunda yokuş tırmanıyoruz birde kayıp düşmesi var bu sefer otelde falan kalacağım herhalde :)

2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Ben azami ağırlıkla squat yaptıktan sonra, bi köprüyü 3-4 kere dinlenerek çıkıyordum :) Halinizi düşünemiyorum bile, allah yardımcınız olsun.

Edit: Köprü 100-150 metreydi :))

3. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Soğuk havalarda spor yapmayı seviyorum şahsen, yazın bunaltıcı soğuğundan daha iyidir bence.

SiskoBatu bunu beğendi.
  4. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    :D kar tatiline bayılırım.

ALLAHIM LÜTFEN YARIN KAR TATİLİ OLSUN YARABBİM! AMİNN

5. SiskoBatu

SiskoBatu Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Azim + ağrı kesici :D kesin sonuç verir

6. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Valla sıcagı sevmeyen bırıyımdır bu sogukta bıle dondurma yerım yanı . Yazı hıc sevmem ılkbahar guzeldır . Her turlu guzel bana kıs :D

2157 bunu beğendi.
  7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    -10 ile - 25 bazen -25- durumunda olmak pek ic acici olmuyor acikcasi :)

8. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bende şikayetçi oluyorum bazen soğuklardan ama birde yolda sokakta giyecek bulamayan soğukta üşüyenleri görünce her şeyi bir kenara bırakıp devam ediyorum hayatıma.

9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İzmire kar yağarsa 4 yılda birgün yağar bu yüzden kar bizi etkilemiyor :)

10. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Sıcağı yazcaktın sanırım :)

11. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    valla ben geçen sene bi düştüm bidaha kar yagsın istemiyorum :) :p
    geçen sene staja gidiyodum servisten aradılar geç kalmışım biraz koşa koşa gittim 3gün öncede kar yamıştı ufaktan yerde buzlanma varmış bende koşarak geliyorum tabi yerdekinide görmedim köpüklü su zannettim anladımki buzmuş ama ne fayda kendimi frenledim ama buzun üstündeydim artık düşüş o düşüş tam belimin üstüne düştüm ezilme olmuş resmen taşla kemigi çarpıştı sırf bu yüzden spora geçensene gidemedim şuan ALLAH'a şükür bi sorunum yok aman dikkatli olun benim gibi kazaya gelmeyin benden demesi :D ne agırlık kaldırabiliyodum ne tekme ne yumruk atabiliyodum kıçımın üstüne zor oturuyodum çok kötü bişey...duh

Sayfayı Paylaş