Karında şişlik !!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Aragornnn tarafından 24 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aragornnn

Aragornnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese selamlar saygılar salı günü bacak ve omuz antremanım vardı sorunsuz sekilde antremanı bitirdim evime gidip kanepeme uzandım.Vucuduma dokundugumda karnımın 4 parmak falan altında solda bir şişlik hissettim kabuklu fıstık kadar belki birazdaha büyüktü kabuklu fıstıgı almıs oraya koymuslar gibi sanki ancak agrı falan olmadı bu güne kadar da hic hissetmedim ayakta dururken bakıyorum görünürde birşey yok dokununca da birşey yok ayaktayken ama uzandığım zaman hissettim üzerine bastırınca da gaz cıkışı yaptı yırtılma olsa babamda da olmuştu daha önce anca k gözle görülür şekilde deri üzerinden görünüyodu netten arastırdım ancak bulamadım cevabını.. Ayrıca bir konu da ayaklarımdan yana cok dertliyim cok kez doktora gittim ama care bulamadım sorun su ayaklar cok yorulunca yada üşüyünce parmaklarım ve ayak altındaki kıkırdak çekmeye başlıyo kramp giriyo ısıtmadan gerdirmeden geçmiyo bacak calısırken cok korkuyorum bu acıdan doktorlar tahlil vs yaptı ancak bişe olmadıgını sölediler özellikle küçük ayak parmagının yanındaki (eldeki yüzük parmagı) o ağrı yapıyo her iki ayaktada bulunuyo bu havalar soğuyana kadar sporda sorun teşkil etmedi ancak havalar soguyunca cok zorladı beni bilgisi yada basına gelen biri var mı

2. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Kasık fıtığı diye bir şey var, o olabilir mi? pek alakası olmayabilir emin değilim ama bir incele istersen

3. Aragornnn

Aragornnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam baktım internetten araştırdım tanılar uymuyo pek benimde aklıma geldi hocam tırstım biraz

Sayfayı Paylaş