Karın kasına vücudum müsait mi(fotoğraflı)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zayıf10 tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zayıf10

zayıf10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilçemizde bulunan spor salonuna yazılacağım fakat orada bir eğitmen yok herkes kafasına göre çalışıyor. Yazılmadan önce buraya konu açmak istedim. Karın kası yapmak istiyorum aslında ben. Kilom 53-55 arası gidip geliyor, kendimi bildim bileli böyleyim zaten. Kilo alamıyorum. Bilmiyorum ne kadar önemli aktif bir yaşamım var. Neler yapmalıyım, spor salonuna yazılırsam nasıl bir program yapmalıyım söyleyebilir misiniz ? Evde 2x 5 kiloluk dambıl var birde adını bilmiyorum elinle sıkarsın ya öyle bir şey var işte :) deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum çünkü body konusunda sadece arkadaşlardan duyduğum bir kaç bilgim var. Spor salonuna yazılıp orada kendi kendime bir şeyler yapmak istemiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.[​IMG]

bu arada yaşım 18 kilom 55 boyumda 175cm

2. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    çok müsait.... Allahım ya!

3. zayıf10

zayıf10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış bir şey mi dile getirdim?

4. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hiç cevap yazmasan daha iyi olurdu. böyle yaparak insanları soğutuyorsunuz forumlardan. n'olmuş yani bilmiyo' olabilir, belki soru saçma da olabilir; ama böyle entirylerle insanları soğutuyorsunuz. bak kardeşim insanları sevmiyorum ama birilerine böyle dozajsız ezik muamelesi yapan kişilere karşı antipatim critikal derecede fazla. lütfen böyle yapmayın yanlış yapıyorsunuz.

- @zayıf 10,

şu an fotoğrafları (farklı bi makinadan bağlanmam sebebi ile) göremiyorum; fakat şunu bilmelisin ki herkesin karın kası yapmaya vücudu müsaittir, vücudunda bi rahatsızlık ( bel fıtığı, lumbago, kemik erimesi vs) yoksa kararlıysan azimliysen elbetteki istediğin kası yapabilrisn.
    insanlar sana hep n'apacaksın sen karın kasını derler, n'apıyosun boş işlerle uğraşıyorsun derler; ama kardeşim sen yılma! karın kası istiyorsan, karın kaslarının olmasını istiyorsan, düşünme salona git, çalış ve yap! ve bunu da unutma yer yüzünde en güzel şey birilerinin sen yapamazsın dediğini yapmaktır.

5. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    ya karın kasına müsait olması ne demek vücudun bana onu açıkla bende ona göre arkadaşa yardımcı olayım cidden.. soğutmuyorum kimseyi forumda karın kasının geliştirilmesi hakkında 10larca şey bulabilir beslenmesine de dikkat etmesi gerektiğini o programları incelerken mutlaka okuyacaktır. İnsanları sevmediğinizi söylemişsiniz,çok ilginç gerçekten. Saygılar iyi sporlar.

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş