Karın kasımda agrı var.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ebrin tarafından 14 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ebrin

ebrin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 2 aydır spor yapıyorum. Haftada 3/4 defa spora gıdıyorum.
    Her gıttıgımde 250 300 yarım mekık cekıyorum 50*6. en son mekık cektıgımde karın kaslarımda buyuk bır agrı hıss etım. göbegımın altında sag tarafta(kasık bolgesınde) sısme var hocayla knustum kasların kılıtlenmıstır ustumeyle alakalı bı haftaya gecer dedı 4.gundur mekık cekmıyorum ve cekemıyorum hatta karnımı calıstıran hıc bırsey yapamıyorum. doktora gıtmedım ne olabılır arkadaşlar sızce daha once boyle bırseyle karsılastınızmı? tafsıyelerınız neler arkadaşlar.?

2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Buradan kimse sana sağlıklı yorum yapamaz sadece tahminde bulunabilir , bu da senin tedavi olman için yeterli bir şey değildir. Doktora gitmeniz gerekir böyle bir durumda.

Karın antrenmanı bitiminde ağrı hissettim diyorsun ve üşütme olabileceği söylenmiş. Öyle bir şey olsa antrenman öncesi de o bölgede şişme ağrı olurdu. Çok hızlı yaptıysan hareketleri zorlamış olabilirsin o bölgeyi..

Doktora mutlaka görünmelisin.

ebrin bunu beğendi.
  3. ebrin

ebrin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anladım arkadaşım Teşşekur ederım.

flamel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş