Karın kası için bu kadar tekrar yetermi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aslann tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arakdaşlar burda 4.ayım olacak ondan öncede 6 aylık karın kası çalışmışlıgım vardı ama 10 ay ara verdim 4 ay önce yenden başladım 4 setten
    80 70 80 70 olarak tekrar yapıyorum sadece mekikte o şekilde başka hareketlerde var adlarını unuttum alt karın kası üst karın kasın adonis onlar için de o şekilde hareketler uyguluyorum sizce yeterlimi zorlanmadıgımı hisedersem 80 70 yerine 90 80 yapıyorum

2. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Tekrar sayıları çok değil mi? Zorlandığını hissetmiyorsan üstüne ağırlık alabilirsin karın kasların çok daha iyi çalışacaktır.

3. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum alıştım artık nerdeyse 10 aydır karın kası için ugraşıyorum zor olmuyor fazla sadece hafiften karnım agrıyor agırmazsa agrıyana kadar çogaltıyorum

4. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Diğer kaslarını çalıştırıyor musun yoksa sadece karın kası mı? Herhangi bir ağırlık programın var mı?

5. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum sadece karın kası adonis flan yani karın bölgesi gögüs için şınav flan çekiyorum okadar istedigim karın kasıydı onuda çıkarttım yeter bana ramazandan sonrada body yazılıcam 7 8 ay kadar gitmeyi planlıyorum istedigim vucuda herkes ulaşamazsın diyor onu diyenler karın kaslarınıda yapamazsın diyordu 4 ayda çıktı o yüzden kimsenin sözünü dinlemiyorum hele bu forumda öyle yüzsüz insanlar varki ilk geldigimde hedefim olan vucudu sordum adamlar makara yapmaya başladı o yüzden kafama göre takılıyorum :D

6. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    İyi sen bilirsin bir an önce salona yazılmaya bak çünkü orantısız gelişebilirsin.Kolay gelsin:)

7. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum işte o konuda sana hak veriyorum gerçekten biraz vucut olsun diye maf etmeyelim kendimizi :D

8. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    karın kasları kısa kısa çalışınca gelişen kas gurubudur yani 1 hareket için 3x20 gibi ve 4-5 hareket girilir tüm hareketler ve setler arası ortalama 30 saniye olmalıdır , eğer bu çalışmayı karın kaldırıyorsa formda demektir zaten eğer kaldıramıyorsa çalışa çalışa ulaşılır

Sayfayı Paylaş