Karın Kası Hacimlendirme Yardım !!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve beko15 tarafından 17 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. beko15

beko15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ilk olarak konuyu açmadan önce siteye baktım aradığım cevapları bulamadım yada gözden kaçırdım bu yüzden konu açma gereği duydum .

Arkadaşlar benim amacım sixpacki görünür yapmak değil şu an daha ziyade bir altyapı oluşturup baklava diye tabir ettiğimiz kasları geliştirmek . Ama bi program bulamadım sitede. Ayrıca bu programı kaç gün uygulamalıyım ve kaç saat uygulamalıyım bu konuda sizden yardım istiyorum . Mümkünse bir program önerip sorularımı yanıtlarsanız beni sevindirirsiniz teşekkürler şimdiden :)

2. OGNYZC

OGNYZC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabı sorunda gizli zaten kolunu göğsünü bacağını nasıl hacimlendirmek istediğin zaman daha ağır çalışıyorsun aynı şekilse crunchda leg raise de veya cable crunchda mümkün olduğu kadar hareketi bozmadan yüksek ağırlıkla girerer karın kaslarına hacim verebilirsin. Haftada 2, max 3 gün aralara dinlenme koyarak yaparsan daha verim alırsın kolay gelsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. beko15

beko15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Peki evde uygulayabileceğim bir program varmı ? Spor salonunda karın programı vermediler

4. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Beslenmende iyi olmalı mekik ve çakıyla olmaz başka karın egzersizleride yap kardiyoda

5. beko15

beko15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenme iyi ama nasıl bi program yapıcağımı kaç saat ve kaç set yapıcağımı bilmiyorum

6. UNS

UNS Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşların da belirttiği gibi , kilo arttırımı ile karın kasları da büyüyecektir. Cable crunch veya db leg raise bu konuda size yardımcı olacaktır...

7. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Tavsiyem sağlık topu veya istasyonlarla çalışman ağırılık kullanrak karın çalış az tekrar çok kg ile 8-12 tekrar arası fazla artırma dinlenme günleride bırak

8. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş