Karın bölgesini yağlandırmayacak Gainer ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ~battalgazi~ tarafından 15 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ~battalgazi~

~battalgazi~ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Boy 1.84 kilo 78 vücut yağ oranı %9-10 yaklaşık 4 senedir VG yapıyorum birçok suplement komb. denedim ama irileşemedim sıkılaştım.

irileşmek istiyorum yaklaşık 1 yıl kadar 85 kiloya çıkıp sonra difinasyon yapayım diyorum

Göbek bölgesinde az bir yağlanma var kilo alırken tüm vücuda etki etsin istiyorum.
    Sonuçta bütün kiloyu göbeğe alıp kaş yapayım derken göz çıkarmakta var

Daha önce hiç gainer kullanmadım kullanıpta ben şu ürünü kullandım ve yağlanmadan kilo aldım diyen kardeşlerden tavsiye bekliyorum

(Bu arada forumda gainerları inceledim ama millet hardline diyo başka bişey demiyo hangi ürüne girdiysem bi hardline ile kıyaslanmış. Hardline kullanmak istemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum)

2. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    illa büyümek için gainermı kullanılmalı anlamıyorum ama tavsiye istiyorsan bsn true mass,beslenme düzeninde ekmek,makarna yerine pirinç,bulgur yiyebilirsin yagız büyümek için

3. ~battalgazi~

~battalgazi~ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim beslenmeme zaten dikkat ediyorum ben;
    ekmek çok tüketmiyorum beyaz ekmek hiç yemiyorum
    zaten mümkün olduğunca lifli gıdalar ve sebze tüketmeye çalışırım makarna da çok yemem Tavuk pilavdan şaşmam. Bu şekilde büyüyebilseydim zaten başka alternatif aramazdım

şimdi beslenmeye hiç girmeyelim beslenme düzenim gayet iyi büyüme adına başka bi önerin varsa onu yapalım Gainer dışında

Bsn önerin için de teşekkürler bana da bsn yakın geliyo ama çikolata ve çilekli dışında satanı görmedim oysa kurabiyeli dondurma aromalı olanlarda var onları satan biyer bulursam alacam pek güvenmiyorum suplement satanlara suplement konusunda kılı kırk yarmak lazım

4. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    vitargo-true mass - real mass- monster mass

~battalgazi~ bunu beğendi.
  5. ~battalgazi~

~battalgazi~ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sağol kardeşim herhalde true mass alacam ama çikolatalı ve çilekli dışında farklı aromalısını nereden bulabilirim bilgin var mı ?

6. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Buyumek icin gainer a ihtiyac duyuyorsan beslenmen yetersizdir. Net.

7. ~battalgazi~

~battalgazi~ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu kadar kendinden eminsin yani?
    benim metabolizmamın nasıl çalıştığından, anatomik yapımdan , günlük kalori ihtiyacımdan ne kadar protein tükettiğimden ne kadar karb. tükettiğimden hangi suplement komb. denediğimden bunların hepsinden bilgin var ve haklı olarak bana beslenmemin yetersiz olduğunu söylüyorsun doğru haklısın

8. duckseason

duckseason Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    true mass alıcaksan eğer sakın çileklisini alma tadı çok iğrenç. çikolatalısı yine bir derece. gerçi gainerların genelinin tadı berbattır. bunu göz önünde bulundur derim çünkü büyük miktarlarda satılıyor alıpta ziyan olamsın.

9. ~battalgazi~

~battalgazi~ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bsn in kendi sitesinde 5 çeşit aroma var ama çilek ve çikolata aromalısı dışında satanına rastlamadım şimdilik

10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yağlanmadan büyümek; natural olarak çok zzor ve çok yavaş bir süreçtir.fazla yağlan demiyorum.ama yağlanmaktan korkm****ısacası güzel bir bulk yap derim.ben önceden gainer kullanırdım artık hiç ihtiyaç duymuyorum.hatta çok supplement kullanırdım çoğunu kestim.beslenmemi olabilecek en iyi seviyede tutuyorum her zaman.hiç şaşmaz.ama alacaksan bende true mass derim.çikolatalısı gayet güzeldi.(benim için)(zaten bsn de tat sorunu yaşanmıyor)

11. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Kisaca evet.

Beslenmeni yazarsan detayli yardimci olabilirim.

12. ~battalgazi~

~battalgazi~ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    aynen kardeşim doğru söylüyorsun emin ol günde 3500 -4500 kalori arası tüketiyorum günde 200-300 arası karb. tüketiyorum her ne kadar her zaman yeterli protein miktarını karşılayamasam da protein destekleriyle bu açığı kapatmaya çalışıyorum ramazan ayından bu zamana 75 kilodan 80 e çıkabildim. Artık bana zaten evde yemek yetişmiyo bizimkilerin rızkını da yer oldum :D şöyle 2-3 ayda 7-8 kilo olsam yetecek bana ama Gainer ne kadar yardımcı olur bu sürece hiç bir fikrim yok iyisimi bi deneyip göreyim diyorum. Önerin için de teşekkürler.

Bu arada sen Truemass'i nerden aldın muz aromalısı vanilyalısı kurabiyelisi fln var onları nereden temin edebilirim ?

13. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    2-3 ayda 7-8 kilonun 200 gr ı kas olur anca.isim yazmayayım antalya'da ve mersinde şubesi olan ismi duyulmuş bir site var.sonu ...talya (antalya merkezli oldugu için) ben antalyada bulunuyorum.ama dışarıyada elbette kargoları var.fakat daha farklı ürünler isteyen soran olursa başka bir yer öneririm.true mass içinse ....talya

14. ~battalgazi~

~battalgazi~ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yok zaten 7-8 kiloyu kasdan alacam diye birşey demedim irileşip 1 sene civarı daha ağır yükelenebilmek içindir kilo alma sebebim dediğin siteye de baktım sağol. Normal fiyatın üzerine 70 80 tl daha fazla koymuşlar ama

15. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ucuz bulduğun yerden al.sahte supp. öyle kolay bir şey değil zaten.özel mesaja gelirsen önerebileceğim bir yer var

16. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Extravaganza çok haklı ben her zaman belirtiyorum kilo almak için gainer alanları hiç anlamam.

Eğerki 3000 kalori ile kilo alamıyorsan 4000 e çık 5000 e çık doğal şekilde yediklerin çok daha fazla fayda verirler.

Bunun yanında aldığın kalorininde kaliteli olması lazım karbonhidratlarını genelde komplex al proteinlerin ve yağların kaliteli yağlardan olsun.

Bunun dışında insülin seviyeni sürekli yukarda tut ki vücut azda olsa yağlanmaya meyillensin.

Düzgün ve sağlam antrenman yaparsan ve iyi dinlenirsen sonuç almaman imkansız.

Sayfayı Paylaş