Kanser Rahatsızlığı geçiren birinin protein tozu kullanması hakkında yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve batuhantashan tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. batuhantashan

batuhantashan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 2006 yılında lösemi ( kan kanseri ) rahatsızlığı geçirdim iyileştim allahın ıznıyle ve 6 aydır duzenlı olarak spor amaclı vucut gelıstırme yapıyorum haftanın uc gunu programlı olarak.beslenmeme dıyet harıc pek proteın konusunda dıkkat etmedıgım ıcın malum ıstedıgım gelısmeyı saglayamıyorum aklım sureklı proteın tozlarına gıdıyor ama kımısı zararlı dıyor kımısı zararsız dıyor oncelıkle bu tozlar hakkında cok cok ıyı bılgısı bulunan kısılerı bılgısıne ıhtıyacım var aklımı karıstırca cevaplar yazılmassa sevınırım cunkı hayati bi durum soz konusu benım ıcın bu tozlarda kanserojen bır madde varmı dıye arastırırken hardline biproda soyle bır acıklama buldum dogrumudur bu yoksa satıs polıtıkasımı sadece nolur bana bıraz bılgı verın sonrasında doktoruma danısıcam zaten ama sızın on bılgılerınıze ıhtıyacım var sonucta doktor yakından ılgılenmedıgı bırsey ıcın ne kadar dogru yorum yapabılırkı...

Whey proteini sağlık açısından bir çok faydaya sahiptir. Kanser oluşumunu engelleyen faktörler içerir, kardiovasküler sağlığı destekler, bağışıklık sistemini güçlendirir, kolestrol seviyesinin ve hiper tansiyonun düşmesine yardımcı olur. BIPRO, sporcular ve sağlığına önem veren, kilosuna dikkat eden ve yağsız kas kütlesi oluşturmak isteyen herkes için birinci sınıf bir üründür.

En pahalısı en saglıklısı neyse onu yapmaya hazırım ama fıkırlerınıze ıhtıyacım var.

2. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle geçmiş olsun ama böyle konular cidden açılmasın artık burdakiler labaratuarda görevli değil yada öyle ciddi bir rahatsızlığın bünyendeki etkisii kimse bilemez böyle şeyler için ne olur doktora gidin ciddi konularda kulaktan dolma şeyler beklemeyin

3. batuhantashan

batuhantashan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında haklısınız galiba direk doktora gitmek en mantıklısı :) ama burdaki bu urunu yıllarca kullanmıs arkadaslar belkı genel olarka bı zararını gordulerse yada bılıyorlarsa yazabılırler dıye sormak ıstedım zaten en sonunda kullanmadna once doktorumada danısıcaktım :) bı sakıncası varmı dıye

4. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    protein her şekilde protein tavukta yada tozda sadece aroma katılıyor içine onun dışında katkılı şeyleri zaten ister istemez tüketiyoruz kola,meyveli soda vs vs proteini zararı olsa tavuktan yada peynirden alınanında zararı olur.ben 2. 2kg lik kutuyu kullanıyorum yan etki vs görmedim normal bir insanda yan etki yapması zaten beklenemez çok aşırı tüketildiğinde karaciğerde yağlanma yapıyormuş bunuda elma sirkesi tavsiyesiyle aşmaya çalışıyorum ama bu demek değildir sizde kullanın zira siz bir rahatsızlık geçirmişsiniz doktora danışmadan yinede bu işe kalkışmayın derim

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    şu noktaya dikkat etmek lazım kati surette bazı protein tozlarında ''gdo'' bulunmaktadır.

6. mandrill

mandrill Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu sana zarar vermez ama katkısız ve doğal olanlarını tercih et. nanox bipro gibi zaten 4 sene olmuş atlatalı korkma birşey olmaz spor zaten bağışıklık sistemini kuvvetlendirir devam et . whey kullanacaksan su miktarını biraz arttır böbreklerin için geçmiş olsun...

7. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    bu görüşe nerden vardın hadi var diyelim malesef ki gdo çarşı pazar heryerde

8. cicibey

cicibey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.Bende kanser rahatsızlığı geçirdim ve 4 ay body yaptım pek iyi beslenemedim ve açıkcası gelişemedim, neden gelişemediğim konusunda aldığımız kemoterapi ilaçları testesteronu baskılıyor ve bu nedenle gelişim az oluyor diğer insanlara rağmen ama sonuçta kalıcı bişi değil yani testo düşüklüğü neyse ben twinlab protein tozu kullandım ve amin0 2000 olması lazım bu marka isminde de amino asit kullandım ve iyi sonuçlar verdi kontrole doktora gittiğim zaman karnımdaki kitlenin yarım cm azaldığını söylemişti ama senin yinede doktoruna görünmende fayda var...

9. Aichi

Aichi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Onkoloji doktoruna danışman en mantıklısı olur.

10. batuhantashan

batuhantashan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tesekkur ederım verdıgınız bılgıler ıcın arkadaslar zaten doktoruma da danısıcam ama ondan once sızden daha ıyı ne gıbı yan etkısının olup olmadııgnı doktor bılemez oncelıkel bunu kullanan en ıyı bılır mantıgı ıle sızlere sordum sızden aldıgım bılgıler tatmın edıcı boyutta son olarak doktoruma danısıcam tekrar cok tesekkur ederım.

pekı bu ıste en ıyı markalar nelerdır ?

Sayfayı Paylaş