Kanatlarda siddetli agri!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Morpheuss tarafından 2 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar, dun, bu spordaki yaklasik 4. gunumdu,

2. gun kanat calistim, 1 gun ara verdim, ve dun yine kanat calistim.

bugun 5.gun, ama simdiye kadar kollarda kas agrisi vardi ama kanatlar? hic olmamisti..

ama yaklasik yarim saattir, kanat bolgesindeki kasta, kollarin ordan asagi dogru inan kasin orda (ozellikle kurek kemigi civarinda) siddetli agri olmaya basladi, kolum sabitken birsey yok ancak hareket edince? offffffff ne siz sorun ne ben soyliyim, guc kaybi vs yok, kas agrisina benziyor ama bu kadar siddetli olur mu bir kas agrisi ya?

kolda kas agrisi oldugunda gergin olurdu, kol acilmazdi falan, bunu 2.gun gordum, antremanla actim, ama bu sirtla kanat arasindaki bolumdeki kastaki farkli gibi ya, cok agri var,

kanat kaslari kol kaslarindan farkli olarakmi agrir? ve bu kadar cok agri yaparmi, kipirdatmaya cekiniyorum:( noolur bisey soyleyin arkadaslar ya

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    yakinmayi birak hamlamasinin gecmesini bekle...

3. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evette koldaki gibi bir agri degil bu, koldaki kadar olsa canima minnet ama hareket ettiremiyorum

yoksa agridi diye yanip yakaracak degilim + agriyacagini biliyorum

ama acaba yanlis birseymi yaptim dedim, sizlerdede boyle birsey oldumu, hareket ettiremiyorum ya, ozellikle sol tarafim iptal, hareket ettirdimmi deli gibi agriyor, kas yirtilmasindan falan korkmaya basladim

4. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    öncelikle sakin ol.. kasin yirtilmis olsa bile ölmeyeceksindir.. ki yirtildigini sanmiyorum, cünkü kas yirtilmasi öyle basit bir olay degil... biraz zorlama olmustur ancak doktor degilim.. tabi ki en mantiklisi gidip doktota göstermen ama seni sakinlestirmek icin diyebilirim ki %99 yirtilma degildir..

her kas gün icinde maruz kaldigi hareketlerden dolayi agrilarinda da farklilik gösterir...ben kanatlara yüklenince ertesi günü daha cok kanatlarim degil de sirtimda ki kemiklerin agridigini zannederim..ama dedigim gibi biraz his meselesi...

sana önerecegim, cok agir idmanlara girmeyi planliyorsan ve paran varsa glutamin kullan, regenerasyonu hizlandirir... ve agrilar gecene kadar idmana gitme..cünkü her agri vücudun verdigi bir sinyaldir, ve sinyalleri ciddiye almak lazim. esas sorun sinyelleri umursamazsan baslar...

saygilar

diez ve Morpheuss bunu beğendi.
  5. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ayaz cok tesekkurler dostum,
    tmm idman yapmam bugun.
    Ya dun gercekten o kadar korktumki anlatamam, insanin kollarini hareket ettirememesi cok kotu birseymis ya, herseyin basi saglikmis bir kere daha gordum..

Sayfayı Paylaş