Kamburluk

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve scarletfever tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. scarletfever

scarletfever Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, yıllardır gerek lise - dershane hayatımda gerekse bilgisayarın başında geçirdiğim zaman boyunca rahatsız sıralarda yada dediğim gibi bilgisayar başında oturmaktan kifoz lduğumu düşünüyorum, henüz doktora gitmedim ama aynada yandan bakınca kürek kemiklerimin çıkık ve öne doğru eğik olduğunu fark ettim, sizce bunun nedeni kifoz mu yoksa zayıflık ile ilgili bir şey mi ? 183 boyun ve 60 kilom var 19 yaşındayım, çevremdekiler zayıf olduğumdan dolayı olduğunu söylüyorlar, bunu düzeltmek için ne tür egzersizler yapmam gerekir ? imm_2014_07_22_17_09_24_322.JPG

Ekli Dosyalar:

2. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bol bol barfiks çekiceksin sırt üstü yere yatıcaksın bi yarım saat bekleyeceksin aynı sıkıntı bendede var üstelik net 1oo kiloyum :) dik durma korsesi al kendine diyaframını içine çek her aklına geldiğinde boynunu geriye atcaksın her aklına geldiğinde omuzlarını heride tutcaksın bel ve karın kasların ile alt sırt kaslarını kuvvetlendirceksın bacaklarınıda kuvvetlendir biraz daha rahat edeceksin ihmal etme iyice kamburluğa doğru gidiyor kardeş.

3. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş sorun omurligindeyse doktor tedavisi alman lazim ama aliskanlik ve spor yapmamaktan kaynaklaniyorsa 3-4ay içinde baya toplatsin

Discovery Elite cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş