Kafaya takmak.Yeter artık !

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MyShadowKing tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkeze merhabalar ,

Baslıktanda goruldugu gıbı herseyı ama herseyı kafaya takıyorum.Belki cok basit seyleri takmıyorum ama cok dusunuyorum ve bunun yuzunden hıcbırseye konsantre olamıyorum dıkkatımı veremıyorum.
    Mesela bugun bır tane cocuk 17 yasındaydı sanırsam onun arkadasıyla aramızda kotu olaylar yasandı sonra bu geldı dıklendı felan.Sonra kapandı konu bı sekılde her yolda gordugumde gelıp selam verıyor sıgara versene felan beşyüz versene gıbı sonunda bende parladım geldı gene konustu tersledım baya mumkunse bıdahada muhattab olma benımle dedım gıttı.
    Ve ben bunu cok kafaya taktım.Bos bos seyleri dusunmekten ve uzulmekten bıktım.
    Tum abılerımden , arkadaslarımdan yardım ıstıyorum.Daha doğrusu buna cozum ıstıyorum.Sımdıden tesekkurler ...

2. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Özgüven eksikliği ve korkun var,seni anlıyorum o dediğin korkular,endişeler o yaşta bende de oluyordu.

Bu aslında çok önemli ve derin bir mevzu ki ileride de etkileyebilir bunlar seni.

Sana tavsiyem özgüvenini geliştirecek şeyler yap.Çevrende öyle serseri,kabadayı tipler olmasın bir kere.Uğraşma onlarla boşuna değmez inan.Terslemeye bile değmez.Selam mı veriyo boşver geç.

Onun dışında yaşın daha çok küçük herşeyden önce derslerine odaklan,iyi arkadaşlar edin çevren olsun tek başına takılma sosyal ol yani.Özgüvenine destek olacaksa bir uzak doğu sporuna yazılabilirsin hem orda da çevre edinirsin hem kendine olan güvenin artar hem de seni rahatlatır.Bilgisayar oyunlarına fazla kapılıp evde yalnız adam olma. Kızların çoğu o yaşlarda erkeklerden daha olgun oluyolar,onlarla konuşabilirsin varsa hoşlandığın falan. :)

Aklıma bunlar geldi umarım yardımcı olabildim.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2012
    MyShadowKing ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Haklısın.Icıme kapanık bır yapım var.Yanı aılemden dahı bısey ısteyememe gıbı bı sorunum var.Okulda kaldım bu sene birdaha lise 1 okuyacagım.Arkadaslarım desen hepsı serserı . Korkum derken neye korkum anlayamadım tam olarak . Yorumun ıcın cok tesekkur ederım :)

4. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Beladan korkmak,olaydan korkmak, başının ağrımasından ve olacaklarından korkmak manasında söylemiştim :)

MyShadowKing bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yaş ilerledikçe sorunlarda artıyor bir 10-15 sene sonra geriye dönüp baktığında kafana taktığın şeylere sadece güleceksin ilerde iyi bir meslek sahibi olmak kariyer yapmak önemli bunu biliyorsundur yoksa yıllar geçtikçe derdine dert eklenir şuan için ders çalışmak okulunu iyi bir dereceyle bitirmek senin için en önemli şey kabadayı serseri takımıyla dolaşmak ve sosyalleşmek tamamen boştur evin içinde tek başına otur daha iyi emin ol çevrende efendi insanlar olsun kızlarla sohbet etmek fikri güzel böylece kızları tanımış olursun keyifinde yerine gelir kurslara katılabilirsin tiyatro vs sanatsal faaliyet iyidir çevrede yaparsın yani şuanki kafana taktıkların inan bana önemsiz şeyler bunları bir kenara bırakmalısın içine kapanıklığı sosyalleşerek atlatabilirsin

MyShadowKing bunu beğendi.
  6. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Cok haklısın . Ama sımdı sen bunu soyleyınce hıc korkmamak gerekmıs gıbı anladım.Doğrumu . Bu arada herseyı sayende daha ıyı anlıyorum.Fakat dedıgın gıbı cook derın seyler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:54 ----------

Bu dedıklerınız zor gelıyor suanda . Bılmıyorum , deneyecegım.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2012
    themertyildiz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş