Kafamı karıştıran durum? Şimdiden teşekkürler ...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Flavus tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Flavus

Flavus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öss ye hazırlandığımdan ve lise sonda olduğumdan dolayı salona 3 gün ardarda gitmiyorum.Şuanki durumda en uygun 2 gün gidip 1 gün dinlenmem oluyor...
    Programım
    1.GÜn Göğüs,Pazu,Kanat
    2.GÜn Omuz,arkakol,bacak ...

Spor salonumuzda işi baya ilerletmiş kişiler bana sürekli aynı gün 3 yer çalışılmaz diyorlar. Bacak zaten çalışamıyordum kramp sorunu yüzünden... Ama kanat arada kaynıyor.
    Sizden istediğim yardım eğer içlerinden birini aksatacaksam hangisini boşlayabilirim yada nasıl bir yol izliyebilirm.
    Ayrıca vücudumdaki tüm yağları yaktım fakat tricepsteki yağlar eriyeceği yerde gitdikçe artıyor.Neredeyse tüm yağlarım gitti ama ora sürekli yağlanıyor.Nasıl oray yakabilirim ...
    Şimdiden teşekkürler ...

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    eğer bodybuilding hayatının 3. veyahut 4. ayındaysan bu program oldukça uygundur, lakin her bölgede maksimum 3 hareket olmalıdır diye düşünüyorum, Flexor hocanın 2. programına bakarsan bunu rahatça anlarsın, kendisi de güzelce anlatmış.

Triceps teki yağlanma ise bana oldukça garip geldi, genelde vucudumuzda yağlardan arınan ilk bölgelerin başında kollar gelir, eğerki ince bir bele sahip olmana rağmen tricepslerim yağlı diyorsan ; burda bir mantık hatası görüyorum ben

saygılar

3. Flavus

Flavus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belim o kadar inceldiki bi ayda 15cm kadar gitti buna karşın omzum 8cm pazular 3 cm büyüdü.Hocada şaşırdı salondaki. Ama her antremandan sora 2000 twist yaptım.ve 200 mekik çektim.Şuan belim çok ince fakat arka kol gitgide yağlanıyor ...

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş