kadıköy civarında dumbell(dambıl) alınıcak bir yer?

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve hunn tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hunn

hunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Mrb arkadaşlar body nin yanında evde dambıllarla da çalışmak istiyorum şimdilik 2 tane 10 ar kiloluk dambıl almak istiyorum ama plastik olmasın ilerde kilo takarak arttırmak için demir almak istiyorum kadıköy çevresinde yada ist içi de olabilir ama fazla uzak olmasın hesaplı alabileceğim bir yer biliyor musnuz şimdiden tşkler cevaplarınız için

2. ChevChelios

ChevChelios Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sana tavisem hepsiburada ve ya hizlial dan alman. bende 110 tl e 20 kg lik kromaj aldm. istersen demirde alablrsn. kromajı görüntü için aldm

3. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    Bence Ağırlığı satın almak pahalıya geliyor 1kg=3 tl sen 20 kg alıcam demişsin, 80 TL civarında bir ücret eder. Eğer imkanın varsa Git Bir demirciye Dökme Döktür. Ama Dediklerim saçma Geldiyse :D Carrefour larda Var Bostancı olsun Maltepe Olsun. Mevcut.

4. IPandoraI

IPandoraI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben satmaktayım

5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kadıköy haldun taner sahnesine arkanı ver. saat 2 yönünde git. yolun karşısına geç. orda "kat otoparkının olduğu işhanı nerde" diye sor. sana zaten 20 metre ötedeki neşet ömer sokağını gösterecekler. sokağa gir. solda işhanı girişini ara. işhanına gir, alt kata in. etraftaki 4-5 tane dükkandan birine gir. istediğin ağırlıkları seç. pazarlığını yap.

6. Maniac_Lord

Maniac_Lord Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    akmarın orada kadıköy çarşısı var alt katlarda birçok dükkan var ağırlık satan.

7. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    boğanın ordaki caddeden,yani kuş dili caddesinden aşağıya doğru fenerbahçe stadını görene kadar dümdüz git,hemen karşında bi spor mağazası var...dambıll,el yayı,power twister ne ararsan var...

Sayfayı Paylaş